Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad - könyvek keresése,...

Dandi98 kérdése:

Wattpad - könyvek keresése, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Üdv, a helyzet az, hogy egy ideje írtam wattpadra néhány kisebb novellát, azonban ha beírom őket a keresésbe, akkor mindent kiad, csak azokat nem. Ismerőseim könyvére ha rákeresek, akkor azt kidobja, de ha ő keres rá vagy az enyémre, vagy a sajátjára, akkor megint csak nem találja egyiket sem.


A saját történeteknél ezek megvannak, közzé is vannak téve, de ha cím szerint rájuk akarunk keresni, akkor nem találjuk őket, és így attól tartok, hogy akkor sem találnak rájuk az emberek, ha direkt keresik őket. Hogyan lehetne ez ellen tenni? Normális ez egyáltalán?



2019. okt. 13. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ez ellen semmit nem tudsz tenni. Így működik a wattpad.
2019. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet hogy már teljesen mindegy hogy írok e vagy sem, de azért elmondom amit akarok😁. Szerintem annyi lehetett/lehet a baj, hogy mèg nem volt annyira/ még nem annyira híres a könyved. Nekem is pont ugyan ez volt, de aztàn amikor előrébb került olyan #149-be, akkor màr rá lehetett a könyvemre cím alapjàn is keresni, saját magamnak is. Továbbra is sok szerencsét kívànok! Jah és ha nem baj, elküldöd a könyved linkjét?

2019. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!