Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit gondoltok az első wattpado...

Mit gondoltok az első wattpados sztorimról?

Figyelt kérdés
Az első wattpados sztorim, és érdekelne a véleményetek. Megéri-e úgy folytatni ahogy van, vagy vegyem le és írjam át néhány helyen?

2019. okt. 15. 11:36
 1/6 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem linkelni...

[link]

2019. okt. 15. 11:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt nem néhány helyen kellene átírni, hanem az egészet újraírni. A tőmondatok egy idő után idegesítőek, következetlenül használod az igeidőket, írásjeleket, vannak benne helyesírási hibák ( meg vacsoráztunk, fel mentem stb..) és őszintén szólva dög unalmas, ahogyan leírod a lány estéjét, de legalább megtudtuk, hogy hogyan kell hamburgert készíteni. Emellett rosszul használod a szavakat (elmosta a zöldséget,elfogott az álom)

Egyszóval, nagyon amatőr munka. Inkább olvass sokat, hogy megtanuld szépen kifejezni magad, mielőtt nekiállsz írni.

2019. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Még egy ideig fent hagyom, mert érdekelne másnak is véleménye. Azután pedig átírom.
2019. okt. 15. 13:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Újraírtam az 1. fejezetet. Mi a véleményetek?

Itt a link: [link]

2019. okt. 16. 16:16
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Blognak sok,könyvnek kevés.Fontos információk hanyag odavetése és azok a hétköznapi cselekményekkel való spontán keverése.

Emellett a történetvezetés gyenge,erőtlen.A párbeszédeknél egy irodai pletyka is izgalmasabb...


Tudatosítsd magadban hogy valóban fontos e neked amit közölni akarsz és mi is az pontosan.Apránként,gondosan építsd fel a történet vázlatát és a "meglepiket" ügyesen,finoman csomagolva helyezd el benne,hogy értse és érezze az olvasó a dolog súlyát.

2019. okt. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Az alapsztori nem rossz, olvastam már valami hasonlót régen. A kivitelezésen kellene még csiszolni kicsit.


"realizálom, hogy nem vittem magammal a kulcsom" -- nem kell nagyzolni a szavakkal, simán elég, hogy "észrevettem"

"nyitódik az ajtó" -- inkább "nyílik"

"azért engem választottak az árvaházból, mert megtetszett nekik a hajam színe" -- rég nem árvaháznak hívják, az ilyen 19. századi szó, hanem gyermekotthonnak, és nem a szülő választ, mint egy szupermarketben, hanem a gyereknek választanak szülőt.

Első wattpados sztorinak alapvetően nem rossz, de látni kellene a folytatást is...

2019. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!