Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Adrian Tchaikovsky: Az idő...

Adrian Tchaikovsky: Az idő gyermekei című könyv be fog majd indulni vagy csak az elején ilyen vontatott és szinte unalmas?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt unalmas, így nem tűnt fel. Végig megőrizte a színvonalat szerintem, bár nekem csak a pókok története tetszett, az embereké teljesen hidegen hagyott.

Ha most nem tetszik, akkor talán később sem fog.

2019. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, szó sincs arról, hogy nem tetszene sőt, nagyon választékos a fogalmazás, az író szókincse, egyedi csak egy kicsit laposnak érzem bár még csak a 90.-ik oldalon járok.
2019. okt. 27. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából lesznek még benne érdekes részek. Nem akarok nagyon spoilerezni, mert nem tudom már pontosan mi történik az első 90 oldalon, de lesz egy háború a hangyákkal, a hím pópok emancipációért folytatott harca(?), amikor végre képesek értelmesen kommunikálni a műholddal és amikor összeérnek a szálak, meg az embereknél amikor elgurul a gyógyszer egyeseknél.

A végkifejlet nagyon érdekes megoldás, bár nem a pókok részéről, nem hétköznapi.

Szóval akadnak benne izgalmas részek, de inkább világépítős regény, mint akció.

2019. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, tovább fogom olvasni ha már 5000 forintot kiadtam érte, nem hagyom porosodni.
2019. okt. 27. 19:06
 5/7 anonim ***** válasza:

:D Oké.

Egyébként valószínűleg az író egész sorozatot akar rá felhúzni (mert ugye tavaly a második rész is megjelent), szóval erre tényleg inkább alapozásként tekints, ami nagyon nagy gonddal van kidolgozva.

2019. okt. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Van második része is?

Nem is tudtam.

2019. okt. 27. 19:58
 7/7 anonim ***** válasza:

A pusztulás gyermekei

[link]

2019. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!