Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok jó űrhajónevet Star...

Írnátok jó űrhajónevet Star Wars fanfiction-höz?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el, az első fejezet kész is, ott a végén megemlítek egy hajót. Gondolkoztam rajta, hogy lehetne neve, de semmi jó név nem jut eszembe. Segítenétek légyszi?

#Star Wars #űrhajó #Oley's Star Wars 🇭🇺
2019. okt. 27. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell túl agyalni. Fogj két szót ami jól hangzik együtt. Pl egy színt és egy állatot. Például: Ezüst Vipera
2019. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Míg a nevet nem bírom kitalálni, nem írom bele a történetbe :D
2019. okt. 28. 08:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer sem láttam a filmeket, szóval ha olyat írok, ami már létezik, akkor bocsi. :D Íme pár:

Starline, Spaceblade, The Distroyer, Hyperstar, Blue Meteor

Hát hirtelen ennyi jutott eszembe.

2019. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hmmm, tök jól hangzanak, köszi!
2019. okt. 28. 19:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2019. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Itt ugyan űrflotta nevek vannak, de lehet generálni újakat:

[link]


Csillag nevek:


[link]


Bolygó nevek:


[link]


Egyébként meg rajtad áll, milyen nevet adsz egy űrhajónak. Lehet egy tulajdonsága is, plusz egy állat név, mint az Ezeréves Sólyom / Millennium Falcon, de akár indulatot is kifejezhet, mint a csillagrombolók nevei: Executor, Avenger, Tyrannyc


Vagy keresgélj itt, ez kifejezetten SW oldal:

[link]


Csak találsz valami ütős/jól hangzó nevet. :)

2019. nov. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Mopat ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy milyen hajó. Mondjuk egy hadihajó mindig fenségesebb nevet szokott kapni, mint egy csempészbanda hajója. Annak a Dagadt Hutt, vagy a Twilek Csókja is bőven megfelel. Állatként ott a Zillo Beast a klónok háborújából. Új Köztársasági hajónak meg ilyen neveket kellene adni, mint Ackbar Admirális, Organa Szenátor, Wedge Antilles.(Az utóbbi valami anyahajó neve lehetne) Vagy éppen Lord Vader. (Szuper-csillagromboló név.) Így aztán a történek időpontja(Régi Köztársaság, Klón-háborúk?) vagy az oldal sem mindegy.
2019. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!