Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Vaják Az utolsó kívánság...

A Vaják Az utolsó kívánság című regényében mi volt Geralt első kívánsága a "dzsinntől"?

Figyelt kérdés
A könyv utolsó fejezetében amikor a dzsinn rombolni kezd,Krell,a pap(?) rájön hogy miért nem tudja Jennefer megfékezni a dzsinnt.Merthogy Kökörcsin után Geralt kezébe került a pecsét.és Krell vagy valaki más utalt a vaják első kivánságára hogy az összefüggésben van azzal hogy a dzsinn a városban tombol.De én sehol sem láttam hogy bármi hasonlót kívánt volna.Az ördögűző igére is gondoltam ami valójában csak átkozódás..

2019. nov. 1. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, régen olvastam, de ha jól emlékeszem az első kívánsága az volt hogy: b@@szódjón meg (ezt valami idegen nyelven mondta neki, mert akkor még nem tudta a a jelentését a káromkodásnak)

a második, hogy az őr pukkadjon meg( akkor jött rá, hogy az ő kívánságait teljesíti a dzsinn)

és a harmadik az utolsó kívánság volt, ami összekapcsolta őt Yenniferel... így a nőt nem ölhette meg a dzsinn. stimmt? :)

2019. nov. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A másik kettőt tudtam.Ezek szerint az első kívánsága tényleg ez volt...Köszi mégegyszer,ment a zöld kéz!!
2019. nov. 1. 09:16
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szívesen :)
2019. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ezt sajnos nagyon elrontották. Sokkal érthetőbb lett volna, ha látványosan elküldi valami kézmozdulattal körítve, amiről (a szöveggel együtt) végig azt hiszi, hogy valami varázslat.

Kissé összecsapottra és nem túl következetesre sikeredett az a rész, ám a sorozat összességében elnyerte a tetszésemet.

2019. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(Hoppá, csak azt nem olvastam el, hogy ez még a könyvről szól és nem a sorozatról. Mea culpa.)
2019. dec. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!