Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik Stephen King novellás...

Melyik Stephen King novellás könyvében van “A folt” című novella?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nekem mi degyik novellas kotete meg van, de nem vagyok otthon h megnezzem. Sztem nincs ilyen c novellaja
2019. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a cím nem ismerős, pedig azt hiszem, mindent olvastam már Kingtöl.
2019. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miről szólt kb? Talán jobban tudnánk segíteni.
2019. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy társaság elmegy egy tóhoz és azt hiszem kihajóznak a tó közepére mert valami stég van ott és onnan pecáznak talán és a tóba van egy folt, mint egy olajfolt, és mikor valaki belemegy ebbe a vízbe akkor ez a folt megeszi és ezáltal nagyobb lesz, a csónak meg elúszik és térerő meg nincsen a végén egy ember marad, aki végül önszántából beleugrik mert tudja hogy nincs más választása. Lehet hogy nem ez a címe de ennyit tudok róla és el akarok olvasni.
2019. nov. 9. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Csontkollekció? És A tutaj a címe. Google keresés alapján mondom, angolból fordítva vissza, de elég hasonlónak tűnt a leíráshoz.
2019. nov. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A tutaj az, igen, sejtettem, hogy erre gondolsz. :)

Én a Világnagy strand novelláskötetben olvastam anno.

2019. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2019. nov. 10. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!