Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szeretném megrendelni vagy...

Szeretném megrendelni vagy megvásárolni a Digimon Adventure Tri Memorial Book (Gakken) c. rajongóknak szánt füzetet, könyvet, de nem tudom, milyen módon tehetném ezt meg. Ti mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg nincs PayPal-os számlám, ahonnan tudnám a rendelést fizetni. Tudtok más lehetőséget arra, hogy más módon beszerezzem? Például valamilyen magyarországi animés bolt megrendelné, én pedig tőlük vásárolnám meg? Bármilyen ötletet szívesen fogadok.


Információk a füzetről:

Cím: DIGIMON ADVENTURE Tri. Memorial Book (Gakken)

Catalog No.: NEOBK-2269602

JAN/ISBN: 9784056114218

Label/Distributor: Gakken Plus

Product Type: BOOK

Pages: 97



link: [link]



2019. nov. 7. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A CDJapan Visát és MasterCardot is elfogad. Hosszú távon azért érdemes egy PayPal számlát csinálni, biztonságosabb azzal a vásárlás.


Arra kell még odafigyelni, hogy ha cégtől rendeled, akkor 22 euróig vámmentes a cucc és ebbe a postaköltséget is beleszámolják. Afelett már belecsúszol az áfahatárba, tehát amellett, hogy fizetheted a +27%-ot, rághatod a kefét, hogy meddig ülnek rajta, sérült-e ha felbontották stb. (Mondjuk nekem SAL Economyval is megérkezett eddig mindenem, de nem mostanában kaptam Japánból csomagot... Ebayt érdemes még megnézni, hogy van-e a cuccból EU-n belül vagy vámhatár alatt).


Magyar animés bolttól én első körben maximum árajánlatot kérnék. Ha meg is tudják neked rendelni, nem biztos, hogy nem csillagászati összeget mondanak (szegénykéimnek meg kell élniük valamiből). Akkor meg lehet érdemes rokonnal / jó baráttal üzletelni, akinek van megfelelő bankkártyája hozzá.


(Bocs, ha nem teljesen a kérdésedre adtam választ.)

2019. nov. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat, nagyon sokat segítettél. :)

Még esetleg az lenne a kérdésem, hogy milyen Magyarországi anime boltokat lenne érdemes megkeresnem?

Van ötleted kiknek írjak e-mailt?

2019. nov. 26. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!