Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Roxfort melyik háza a...

A Roxfort melyik háza a legszimpatikusabb nektek? Miért?

Figyelt kérdés

2019. nov. 8. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A hollóhát. Teljesen tudok vele azonosulni. Valószínűleg én is oda kerültem volna.
2019. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegyiknek sok előnye van, de nekem is a Hollóhát a legszimpatikusabb. Úgy érzem, érdekes beszélgetéseket lehetne ott folytatni a legtöbb emberrel.
2019. nov. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Griffendél, szerintem ők a legéletképesebbek.
2019. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Mardekár. Nem vagyok biztos benne hogy oda kerültem volna, de az biztos hogy a kirekesztettségük miatt nagyon összetartó ház. Nem minden Mardekáros gonosz, de ravaszak, intelligensek, sok a vezető-típus, kiválóan alkalmazkodnak a varázsvilághoz, és sok minden olyat is tanulnak, amit a bátor Griffendél, okos Hollóhát, vagy békés Hugrabug ezen tulajdonságaik miatt nem tanulnak meg. Persze sok pozitív oldalát fel tudnám sorolni a többinek is.


De én úgy érzem,

A Mardekár a kedvencem!

2019. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hollóhát. Ott van Luna is. Mert ott vannak az okosak.
2019. dec. 31. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 haachan ***** válasza:
100%
Szerintem a Hollóhát. A ház tagjai intelligensek,kreatívak,elfogadóak,bölcsek és egyediek.+A sas egy menő állat :D
2020. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
94%
Nekem Hollóhát:) Teljesen tudok vele azonosulni. Ott vannak érdekes varázslók (persze, a többi házban is, de itt most emeljük ki pl. Luna-t:D). Imádok olvasni, ami érdekel, arról nagyon szeretnék többet, és többet megtudni... A koromnál bölcsebbnek mondanám magam. Kreatív is vagyok, feltalálom magamat, de ez szerintem melléjárója annak, hogy a színészi pályán helyezkedem el:)
2020. ápr. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Én hollóhatas lány vagyok. A szerelmem meg Hugrabugos fiú.
2021. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na mondjuk a hollóhátasok se voltak egy szent banda, Lunát, a saját társukat állandóan kiközösítették még rommá szívatták, széthordták a cuccait meg minden ilyesmi...
2021. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!