Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok jó wattpados könyveket?

Tudtok jó wattpados könyveket?

Figyelt kérdés

Főleg romantikusakat keresek.

Fontos szempont hogy jól legyen megírva, ne legyen tele helyesírási hibával mert wattpadon sajnos sok ilyen van.

Olyat keresek elsősorban amiben a lány szemszögéből íródik a történet. Lehet tanár - diák, lehet sima sulis sztori, lehet olyan is amiben a srác rendőr vagy bűnöző :)


2019. nov. 12. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Angolul? Magyarul? He's bad news az egyik kedvencem pedig nem vagyok annyira oda a tipikus jó lány rossz fiú sztorikért. A vége szomorú
2019. nov. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarul :) Írót címet is ha lehet :)
2019. nov. 12. 09:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Tunci123-at tudnám ajánlani a figyelmedbe, egy nagyon jó barátnőm és író is egyben. Az egyik kedvencem tőle a "Gyilkos Szív" és most íródik a "Hé, ez az én tündérmesém!" Című fantasy-romantikus könyve. Nem nyálas romantikára kell gondolni :)
2019. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!