Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Valakinek Nikki Sixx - Heroinn...

Valakinek Nikki Sixx - Heroinnaplók?

Figyelt kérdés
Hónapok óta böngészem, hogy honnak tudnám megszerezni. Megvenni sehol nem tudom, három könyvtárban is jártam és sehol sincs. Ez az utolsó reményem. Van valaki akinek megvan és szívesen kölcsön adná vagy aki tudja, honnak tudnám megszerezni??

2019. nov. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta keresem, és sajnos biztatót nem tudok mondani. Akinek van, az úgy őrzi, mint az inkák az aranyat, nem akarja odaadni másnak, nehogy a beszerezhetetlensége miatt ne adja vissza - pláne idegennek. Ha soha napján kis kedden felkerül valahová egy eladó darab, akkor 30 000 alatt nem igen lehet találni, és persze ilyenkor rendre rossz állapotú példányról van szó.


Maximum azt lehet csinálni, hogy megrendeled angolul, - amihez jobb angol kell, mert nem annyira egyszerű szöveg, elvégre Nikki nagyon okos - vagy pedig újrakiadásért kell teperni. Szerintem az pl. egy jó "kampány" lenne, ha mindenki, akit érdekelne az újrakiadás, küld ezzel kapcsolatban egy e-mailt a kiadónak, a nagy érdeklődést csak nem hagyhatják figyelmen kívül.

2019. nov. 15. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
2019. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es, ez szerinted "megszerezhető"? -.- Nem lehet rendelni, mert nincs nekik raktáron. Előjegyezhető, oké. Honnan szerezné meg a bolt, mikor több, mint 10 éve adták ki, és azóta nem volt újranyomás? Sehonnan.
2019. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, már minden oldalt átkutattam, de nem lehet megrendelni, amúgy köszönöm szépen a válaszokat, de azért mèg várok a csodára.
2019. dec. 6. 09:11
 5/6 anonim válasza:
Én láttam eladó könyvet a Facebook Marketplace-en
2019. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 fokhagymásfagyi válasza:
Sajnos mindenhol, csak előjegyezhető, így kénytelen voltam netröl letölteni. Fent van PDF formátumban, könyvtári könyvből kifotózva. De legalább végre el tudom olvasni. A 80-as években, kisgyerek voltam, imádtam a crüe-t. drogokhoz soha nem volt közöm. Engem a zenekar akkori mindennapjai érdekelnek.
2021. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!