Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan lehet egy saját magunk...

Hogyan lehet egy saját magunk által írott történetet érdekessé, izgalmassá tenni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egy könyvet, vagy inkáb egy kisebb történetet. Eddig 5 fejezet van meg. Kissé egyhangúnak érzem... Ez a második könyv, amibe belekezdtem, de úgy érzem javítani kéne még rajta valamit. Egyébként egy álmom szerint kezdtem el írni, persze változtattam rajta dolgokat, hogy valamivel értelmesebb legyen.


Története:

Jessica Hill 15. születésnapja hajnalán szembenéz a halállal. Egy szellem látogatott el hozzá. Ez a szellem úgy nézett ki mint a kaszás. Ám Jessica életben maradt, de szellemé vált. Senki sem látja őt, egyetlen ember sem. De amit Jessica nem ért, hogy holtteste sehol sincs. Szellemként visszamegy az osztályába tanulni, ám oda egy különös új diák érkezik: Brian Harrisson. Furcsán viselkedik, ugyanis folyton Jessicát nézi. A lány nem érti, hogy mért nézi. Most akkor látja, vagy sem? Mindaddig bizonytalan, míg Brian oda nem megy hozzá. És eztán következnek csak a zűrzavarok...


2010. júl. 18. 17:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
mért amerikai neveket adtál a történet szereplőinek???
2010. júl. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert a magyar nevek nem tetszenek :) Legalábbis nem illenének bele.
2010. júl. 18. 17:45
 3/27 anonim válasza:
hát ez nem valami eredeti...
2010. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
Milyen zűrzavarok következnek?
2010. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
meg szerintem lopott történet vagy csak részben lopott!
2010. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Hát igen, Hatodik érzék, Láthatatlan...
2010. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Összejön a fiúval, aztán szakítanak és ilyenek. Egyébként mért lopott? Írtam, hogy egy álmom alapján írom.
2010. júl. 18. 17:53
 8/27 A kérdező kommentje:
Hatodik érzék? Még nem hallottam róla...
2010. júl. 18. 17:53
 9/27 anonim válasza:
ha ilyen alapműveket nem láttál a témában, akkor miért írsz könyvet ?
2010. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Mert kedvem van hozzá... Ennyi.
2010. júl. 18. 17:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!