Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani könyvet a...

Tudtok ajánlani könyvet a humor fejlesztésére?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Valakinek vagy van vagy nincs.
2019. nov. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Olvasd Vavyan Fable könyveit. Tömény humor minden sora. A kedvencem a Pepita macska.
2019. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tibike72 válasza:
Ha szereted a Fantasyt olvass Terry Pratchettet.
2019. nov. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nemtom, mennyire lehetséges a humort fejleszteni, de általánosban 6.-ban volt könyvismertetés, és egyik osztálytársamnak nagyon tetszett a Nógrády Gábortól a Pete Pite. Másik meg, Rejtő Jenő az tök funny dolgokat tud írni, egyszer el kezdtem azt a kapitányos könyvét, most hirtelen nem ugrik be a címe; egyébként nemtom, most nem néztem utána, de mintha a P Howardnak is lenne köze ilyesmihez, és nemtom, lehet, hogy egyszer megnéztem, de rémlik valami, mintha a Howard meg a Rejtő ugyanazok lennének, de lehet nem; de rémlik valami ilyen, ha két külön személy, akkor bocsi; viszont Howard könyveket nem olvastam még lehet más stílus is tökre, ebbe a jajj!! Megvan, na , szal ebbe a Piszkos Fred-be is csak beleolvastam még; de tetszett; de magához az olvasáshoz, mint tevékenységhez, mint folyamathoz nekem nincs türelmem; ja és még Három testőr Afrikában, valami ilyesmibe is beleolvastam egyszer tőle. :) Az is tetszett, ameddig abban eljutottam, csakhát ugye, nincs türelmem sajnos:S :):)
2019. nov. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!