Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó lesz ez a Witcher sorozat?...

Lelkes Kérdező kérdése:

Jó lesz ez a Witcher sorozat? Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én várom úgyan, de azért aggódom amiatt, hogy elrontják.
2019. nov. 21. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy megengedhetik maguknak, hogy elrontsák. A Netflixnél nincs jelenleg semmi más high fantasy cucc, az Avatár még a Holdon és már így is itt van konkurenciának a His dark materials. Aztán jövőre a HBO kipumpálja a House of the dragont. Amazon a prime már berendelt második évadokkal a Gyűrűk urát és az Idő Kerekét, aztán még náluk van a The boys és a Carnival row is.

A Netflix nem igazán engedheti meg, hogy bebukjon a jelenleg egyetlen high fantasy showja, szóval erre biztos nagy figyelmet fordítanak, mert nem tudják mivel felmenni a versenyt akkor a többi csatornával.

2019. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy igazad lesz, mert így most legalább megpróbálnak legalább a könyvekhez hűek maradni és biztosra menni.

Nem akarom, hogy az egész úgy elszáljon mint a másik nagy kedvencem a Trónok harca.

2019. nov. 21. 21:35
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Én kedvelem a Witcher videójátékokat, de Henry Cavill a lehető legrosszabb választás volt a szerepre. Jobb lett volna Jason Isaacs vagy Luke Evans.
2019. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lesz vele sok gond.

Persze csak akkor ha legalább annyira komolyan veszi a szerepét, mint amennyire szereti állítólag szereti a Witcher-t.

2019. nov. 21. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennek el Trónok harca irányba, ha nézettséget akarnak maguknak. A Trónok harca tanulságos volt abból a szempontból, hogy mit ne csináljanak.
2019. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is abban bízok, hogy a G.O.T az elrettentő példa marad!
2019. nov. 23. 17:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé rossz előérzetem van, hogy őszinte legyek. Nekem legalábbis úgy tűnik hogy elégge amerikanizálják, és stílus tekintetébe inkább mennek a Trónok harca felé. Ettől még nem lesz obijektíven rossz, nem de AZ a Witcher lesz, szerintem azokat a hangulati elemeket amik a könyvekben benne voltak nem fogja visszaadni. De ez erősen szubijektív, lehet hogy a nagyközönségnek meg pont ez a verzió fog tetszeni.
2019. dec. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Láttam ezt, azt belőle.

Teljesen ok kategória, szóval messze az elvárásaim alatt teljesített. Legalább arra jó lesz, hogy meghozza az új rajongók kedvét a zseniális könyvekhez, vagy esetleg az elképesztő játékokhoz.

De én személy szerint a második évad helyett inkább újra olvasom az egészet.

2020. febr. 10. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!