Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani ilyen...

Azott kérdése:

Tudnátok ajánlani ilyen jellegű könyvet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmnek szeretnék könyvet venni karácsonyra. Nagyon szereti Stephen King könyveit de nem tudom pontosan mi nincs meg neki... Horror és kaland kategóriába keresek, tudtok segíteni?

#ajándék #Könyv horror kaland
2019. nov. 27. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Joe Hill könyvei

Dan Simmons: Terror

Bram Stoker: Dracula

JD Barker: Dracul

2019. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Joe Hill Spórát én is javasolni tudom.

Illetve friss könyvei a kivülálló és az Az 2.

Laini Taylor

A különös álmodó és A rémálmok múzsája (megjelenés 2019 Novembere)

Robert Masello könyvei (A Jekyll-rejtély,A medúza amulett)

Clive Barker

Szergej Lukjanyenko Kvázi (bár ez hmmm,nem horror,zombi jellegű,és 2019es)

Gwenda Bond Gyanakvó ​elmék

Alan Dean Foster-Alien:Covenant (2017)

2019. nov. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kinghez hasonlót nem tudok, mert még nem olvastam (esküszöm, próbáltam, de talán rossznak kezdtem neki, és totál érdektelen maradt), de horror kategóriában tudom javasolni a (majdnem horror) Madarak a dobozbant. Kevés többszörolvasós könyv van az életemben, de ez az volt.

Illetve szintén nagyon bejött a Wayward pines (trilógia).

Amúgy nem olvasok horrort szinte egyáltalán, teljese más stílus köt le, de ezek konkrétan olvastatták magukat.

2019. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Dean R. Koontz könyvei hasonlóak (Visszatérő, A rossz hely, Virrasztók, Idegenek, Pokoli hordák, Shadow Street 77 ), illetve, ahogy már említették Joe Hill (Stephen King fia) bármelyik könyve nagyon jó.(Szív alakú doboz, Szarvak, Spóra, NOS4A2). Mostanában kezdtem el olvasni John Connolly-t. Az ő könyvei kicsit sötétebbek, mint Stephen King, de szerintem határozottan jól ír.
2019. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is imádom Kinget :D

Szerintem vegyél Lovecraft-ot, Stephen King az ő könyveiből is "ispirálódott" :)

2019. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
David Mitchell
2019. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dean R. Kontz, Lovecraft, Josh Malerman, Nick Cutter, Veres Attila, Clive Baker. Ők mind horror szerzők, tőlük bármit vehetsz.
2019. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!