Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek is kevés történelm...

Szerintetek is kevés történelmi regény jelenik meg magyarul vagy alapból kevés a történelmi regény?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan van, amit elolvasnék, de nincs lefordítva magyarra, az angol szókincsem pedig nem annyira nagy még.

Ami pedig van is magyarul az mára beszerezhetetlen. Ha 10 éve jelent meg, akkor már antikváriumban sem lehet kapni.



2019. dec. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elektronikus könyvesportálon szerintem fent vannak!

Ha "könyv érzést" szeretnél,van a "kindle paper" lapozó,'realisztikus könyv és lap ' élményt biztosít.

Nem csak a papíron túl és a mek létezik

2019. dec. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Járj többet könyvtárba és könyvesboltokba, rengeteg történelmi regény van és újdonságok.

Ezektől a szerzőktől minden könyvet olvastál?

Cey-Bert Róbert Gyula

Bán Mór

Dragomán György

Urbánszki László

Nemere István

Benkő László

Marcellus Mihály

Bíró Szabolcs

Viola Judit

Bányai D. Ilona

Philippa Gregory

C. J. Sansom

Iny Lorentz

C.W. Gortner

Bernard Cornwell

Wilbur Smith

Barbara Erskine

Ken Follett

Carlo Adolfo Martigli

2019. dec. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira szeretek e-könyvet olvasni. Van kindle paper white olvasóm, de keveset használom. Angol miatt igaz könnyebb, mert van az ismeretlen szavakhoz magyarázat, de nem a kedvencem. Zavar a képernyő. Ezért nem nézek nagyon filmeket vagy sorozatokat sem. Nem kedvelem, ahogyan rám világít.
2019. dec. 4. 19:36
 4/6 A kérdező kommentje:

2. Természetesen nem olvastam mindet. De nem is mindnek a témája érdekel. Pl. a krimi műfajt nem igazán (kivéve Agatha Christie és Doyle) szeretem, akkor sem, ha más korszakba helyezi az író a cselekményt. Valamiért mindig csalódok bennük.

Bán Mórt, Bíró Szabolcsot és Bernard Cornwell Excalibur trilógiáját olvastam már.

De pl. Cornwell pont olyan, akinek ma már lehetetlen beszerezni a könyveit magyarul (kivéve az új kiadásokat). Ha pedig előkerül egy, akkor 7000 Ft, antikvár könyv. :D

Köszi, a listából már ott van, de még lesz is pár a kívánságlistámon, annak ellenére, hogy engem főleg az ókor és a sötét középkor érdekel. Habár látom néhány írónak van ezekről a korokról is könyve.

2019. dec. 4. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha zavar, ahogy rád világít, akkor kapcsolj lámpát (a fénye majd elnyomja az olvasóét) vagy állíts a fényerőn.
2019. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem sötétben szoktam olvasni. Attól még zavar. Hiába nem veszem észre, ha tudom, hogy világít. Maga a tudat is zavar. Lehet valami berögzültség, de ez van. Hangoskönyvre azért használom, de persze mellette olvasom fizikai valójában is.
2019. dec. 4. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!