Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem olyan Stephen...

Tudnátok nekem olyan Stephen King könyveket ajánlani, amik nem túl ijesztők?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a fantasykat, skyifket , és minden természet feletti dolgot. Viszont nagyon ijedős vagyok. Nem régen elkezdtem a Castle Rock sorozatát. Valami hasónló vagy kicsit félelmetesebb dolgokra gondolok. Elkezdtem A boszorkánylányt és iszonyatosan tetszik, annyira , hogy mást is szeretnék a Mestertől olvasni. Viszont nem szeretnék belefutni , egy megrázóbb regenybe ,mert úgy is végig olvasnám , ami naggyából azt jelentené , hogy félek aludni.😅

2019. dec. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A Sárkány szeme (eredetileg a lányának irta)

Az Újjászületés 2016-os könyve,horror elemeket nem tartalmaz,na jó a végén akad gyilkosság,inkább a drog és zenészéletről szól.

Számomra a Duma Key csalódás volt,zombis.

A CsipkeRózsikák a második oldalnál kuka.

A legújjabb:A Kivülálló,hát nem is tudom,már a fülszövege se nyert meg magának.

2019. dec. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Dolores

Cujo

2019. dec. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs ,Cujó=veszett bernáthegyi szemszöge,ha jól emlékszek
2019. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A búra alatt

Hasznos Holmik

Álomcsapda

A köd

Ezek egyike sem ijesztgetős horror, inkább az emberek egymással való kapcsolatával foglalkozik, illetve, hogy rázós helyzetben hogyan reagálnak.

2019. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Stephen King A Setét Torony sorozata,nem tudom mennyire félelmetes,természetfeletti.

Mindenkinek más az ingerküszöbe.

(Én a The walking Dead sorozat első évada végéig néztem,a könyvek sokszorta jobbak)

2019. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos, valószínű a rögtön általam említett 2 Stephen King könyv már a horror kategóriában helyezkedik el, számomra mégis meglehetősen unalmas volt , eseménytelen, ( talán mert más könyvek már túl magasra tették a lécet) szóval ebből adódik az, hogy abszolút ijesztő sem volt. :)

A könyvek:

Stephen King - A Ragyogás / Kedvencek Temetője


További Szép estét!

2019. dec. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a válaszokat!
2019. dec. 7. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb könyvét nem szeretem, de a Bilincsben, Tom Gordon segíts!, Colorádói kölyök még egész jók. Novelláskötetekkel is lehet tenni egy próbát.
2019. dec. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én olvastam 1-2 könyv kivételével az összeset. Nekem igazán egy volt, amitől nagyon féltem. A Ragyogás. De ismerőseimnek pl nem volt gondjuk vele, szóval szubjektív. Nekem a többi nem volt gázos. 1-2 hidegrázós, de szerintem nem olyanok, hogy ne tudj tőle aludni. Amit nagyon ajánlok kezdésre a Setét Torony sorozat. Szerintem az nagyon megalapozza számodra King világát. Az első rész ne ijesszen el, azon túl kell esni, szerencsére az a legrövidebb. Ezenkívül kezdésre ajánlom a Blaze-t, A Sárkány szemét, 11/22/63-at. Egyébként én, ha újra olvasnám, tuti kiadási sorrendben tenném, mert szinte minden össze függ egy picit mindennel. Szóval ez egy jó kiindulási pont lenne. Azóta olvastál mást?
2020. máj. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!