Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hány db saját (papír alapú)...

Hány db saját (papír alapú) könyved van?

Figyelt kérdés

A tankönyvek nem számítanak bele :D


Illetve nemet és kort is kérnék.



2019. dec. 14. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

36 éves,nő:

/1960-2000 közötti szüleim könyvtára

2003-2005 között nyombában dolgoztam/

400-600 könyv+3-4 fajta biblia+40-50 szerelmes füzetecske+szótárak,enciklopédiák,szakkönyvek.

(Jelenleg konkét számot nem tudok mondani,dobozolva van szinte minden)

Én jobban kedvelem az ekönyveket.

2019. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kojee ***** válasza:
100%
Kb 30. Nem akarok könyvet venni,mert elolvasom ,aztán meg csak ott áll a polcon,ha tehetem akkor könyvtárból kihozom. F40
2019. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

N/24


Nekem nagyjából 50 könyvem van, ami papír alapú, ebből vannak önéletrajzi kötetek, és sorozatok is.

2019. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kb 500


29 N

2019. dec. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van egy szobám,ahol csak plafonig érő könyvespolcok vannak. Képzeld el,mennyi lehet : jó pár száz darab.

29/N

2019. dec. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Nagyjából 200 db van.

25/L

2019. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

kb 600 könyv van otthon a polcon.Ebben benne vannak a gyerek mesekönyvei is, és nagymamától örökölt könyvek egy része is.

(37N)

2019. dec. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek vannak a szobámban. Számold meg.


[link]


A legfelső polcon, ami másképp van téve, mint a többi, az egy képregénysorozat (díszdobozban). Melette van egy Naruto manga.


A Grumpy Cat-es polcon szótárak vannak.


A Grumpy Cat melli polcon tudományos, kreatív s hasonló könyvek vannak. + 2 rajztömb, s egy régi meséskönyv, mert csak oda fért be. :D


A piros-zöld könyvek egy újsághoz jártak. Van köztük álomfejtős, történelmi, stb. Rajtuk 3 elajándékozásra váró mesekönyv. (S egy rajzszén készlet)


A dínócskás polcon vannak azok a könyvek, amelyek vagy kötelezőek voltak, vagy nem annyira rosszak.


Az az alatti poncon detto.


A legalsó kis polcon meg a maradék.


A legalsó nagy polcon van egy állat atlasz.(mert csak oda fért be) + a mappák mögött vagy régi mesekönyvek vannak, vagy régi emlékek (rajzok).



A fizikai könyveim nagyon kis részét olvastam el...



Telefonon jelenleg így állok:


[link]


A Doctor Who, HPL comic, StarCraft mappákban csak képregények vannak. A sima Könyveim mappának meg csak kb a fele könyv. :D A sulis dolgaim is oda szoktam tenni. A többi könyv, amelyeket vagy elolvastam már, vagy tervben van az olvasásuk (A H. P. Lovecraft mappában az a 109 a novellák száma. S nem csak Lovecraft írásai vannak ott, hanem más kozmikus horror sztorik is.)



18L



Lent a szüleimnél meg van még kb másfél méternyi könyv.

2019. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

174

Most számoltam meg, de ebben csak azok vannak benne, amiket vagy már elolvastam, vagy el szeretném. Van még egy csonó ami nem az én kategóriám

Amúgy van ebookom (+500 könyv) is szóval sok könyv nem papírformában van, de a kézzel foghatót jobban szeretem.

2020. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bocs 9es vagyok

Fiú és 16

3 éve szeretek olvasni, azóta gyűjtöm a könyveket

2020. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!