Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajánlana valaki jó szuperhősös...

Ajánlana valaki jó szuperhősös könyvet?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ahol a szereplőknek szuper képességeik vannak de nem varázsló/boszorka, földönkívüli , vámpír, vérfarkas stb. A páromnak keresek valami igazán érdekes könyvet kíváncsi vagyok kinek mi tetszett mit érdemes elolvasni.
2019. dec. 15. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,ez ifjúsági irodalom,de:

Meg Cabot Hívószám 1-800 (Villámlány)

Vagy

Brandon Sanderson Leszámolók sorozat


Esetleg: a Shadowrun sorozat /2050-et írunk. A mágia ereje és a mágikus lények visszatértek a földre. Az ősi fajok ismét megjelentek. Tündék, orkok, varázslók és félelmetes sárkányok keresik a helyüket egy olyan világban, ahol az emberek a gépekkel összeolvadva halálos városi ragadozókká válnak...->oké van benne mágia,DE az "ember evolúciós tovább fejlödése"/

Ami sajnos nincs könyvben Xmen.

Hmmm,Gwenda Bond -Stranger Things-Gyanakvó elmék?!(thriller,de itt is 'tovább fejlődtek az emberek')

Octavia E Butler Hajnal és Átváltozás,de itt egy földönkivüli faj is van....

2019. dec. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köddé váltak ilyen, magyarul csak az első kötet elérhető.


Sötét elmék vagy micsoda is ilyen a filmváltozat tailer-e alapján.

2019. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Yé,tényleg

Alexandra Bracken Sötét elmék trilógia

(De ez is YA kategória :P)

Hmm,jut eszembe:Audrey Niffer:Az időutazó felesége....

/konkrétan nem szuper képesség,de hátha a könyv jobb mint a film.Én csak a filmig jutottam/

2019. dec. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors és hasznos válaszokat minden könyvről nézek további ajánlást ki indulásnak remélem meglesz az igazi amit szívesen olvasna ☺️
2019. dec. 15. 12:41
 5/7 Jól van ez így? ***** válasza:

Szukitséknak van a Nagy Marvel Regénysorozata: [link]


Michael Chabon - Kavalier ​és Clay bámulatos kalandjai [link]

2019. dec. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pár éve gyűjtöttem: [link]


Ezek mind olyan regények, amik valami módon a "klasszikus", képregényes szuperhősökre reflektálnak. Azóta magyarul is megjelent asszem 5 kötet Wild Cards sorozatból Fekete Lapok címen.

2019. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Vándorsólyom kisasszony különleges gyermekeit szokták azzal csúfoli, hogy gyerek xmenek, imádtam

Sötét elmék mindenképp

2020. jan. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!