Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » "Miután" könyv kinek mennyire...

"Miután" könyv kinek mennyire tetszett?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem el olvasni és ahhhh nem bírom oda-vissza vagyok érte. Annyira izgató a story, gyakran be is nedvesedem tőle. A film is hasonlóan jó, mint a könyv? Megéri azt is elkezdenem, úgyhogy még nem olvastam végig a könyvet, vagy inkább legyek türelmes?

2019. dec. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A fanfiction verziót olvastam. Gondolom a könyv se különb.

Nem voltam nagyon oda érte. Olvastam és képtelen voltam rájönni, hogy mit esznek ezen az emberek.

2019. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Kb 2 nyárral ezelőtt olvastam ki a sorozatot, akkor még teljesen odavoltam érte. Lehet azért mert folyamatosan újraolvastam, vagy lehet másért, de mára már elég semleges lett számomra.

A film... Nah, az kb szart nem ér a könyvhöz képest(lehet ez is közrejátszott abban hogy a könyvet is meguntam) Kb ledarálja az egész könyvet, nem bontakozik ki rendesen a cselekmény, nem ismerjük meg rendesen a szereplőket. Szexjelenetet ne is várj a filmben, max egy kis smacit. Röviden:egyáltalán nem ajánlom a filmet

2019. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A film tényleg nagy csalódás volt számomra is. A könyves változatnak most fejeztem be az első kötetét, de akkor ezek szerint a többi része nem is lesz olyan jó mint az 1.? :(

2020. jan. 4. 23:51
 4/5 anonim válasza:
Én a filmet láttam először es abba teljesen beleszerettem. Színészek, helyszínek minden tokeletes foleg a Hardint alakito szinesz nagyon helyees. Utana olvastam el mind a 4 könyvet es eszmeletlen jo volt. Sokkal reszletesebb erzelmesebb a masodik resztol mar Hardin szemszogebol is irnak es az o erzelmeit is leirjak nagyon nagyon jo❤️
2020. jan. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én most láttam a filmeket. Nem egy filmművészeti remek, de nekem, mondjuk, tetszettek. Ezután elkezdtem olvasni a könyveket. Szerintem a főszereplő színészeket nagyon eltalálták a filmben. Jó közöttük a kémia is. Tény, hogy a könyv komplexebb, de az, amit a film szemére vetnek, hogy el van szúrva, az a könyvben is nagyrészt el van.Az első két könyv még tetszett, le se tudtam tenni. Megértettem mindkét felet. Most tartok a könyv harmadik részénél, és Hardin már olyan szinten tahó, hogy nem bírom olvasni. Egy mindkét fél számára teljesen mérgező kapcsolatot próbál idealizálni, vagy mi van itt? Nem értem, komolyan, miért nem hagyják egymást a fenébe, mert hiába, nem létezik olyan, hogy nem tudnák. Komolyan azért olvasom végig, hogy meglássam, mit is akarnának ezzel üzenni, vagy ebből kihozni.
2020. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!