Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-dal kapcsolatos kérdések?

Wattpad-dal kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Wattpad-ra csak regényeket szoktak feltölteni? Vagy novellákat, esetleg verseket is?

Egy hosszabb irományt (mondjuk regény) egyben kell, vagy részletekben is közzé lehet tenni?

Hogy találják meg a történeteimet az emberek? Szereted ezt az alkalmazást?

Van komment lehetőség a történetekhez?

Ha az enyém még nem olyan jó és kiforrott történet, mint a többieké, akkor kaphatok durva negatív kritikát?

Válaszokat előre köszönöm😊


2020. jan. 4. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen,vers,regény,novella feltölthető.

Részletekben,fejezetenként is felrakhatod.

Utálom a wattpadot mert oké van offline funkció,már ha működik,de más eszközön kezdheted újra kikeresni...

Komment lehetőség van.Hmmm,inkább a nem nyilatkozás mint negativ kritika a gyakoribb.

2020. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Bármit feltölthetsz:)

A regényeket részletekben szokták közzétenni, úgy átláthatóbb, de igazából a verseket is úgy, hogy 1 rész 1 vers

A Wattpad ajánlja a címszavak által, amiket te megadsz (pl: romantikus, pénz, űrlények).

Én már 4 éve tagja vagyok, szeretem

Tudsz hozzászólást fűzni minden egyes részhez vagy akár mondathoz, sőt, még csillagozni is lehet a részeket, ami egyfajta szavazatot, pozitív visszajelzést jelent

Vannak felhasználók, akik kifejezetten erre élezik ki magukat, és másokat ócsárolnak kritikának kikiáltott könyvekben, de ez ne riasszon el, mert mostanában egyre kevesebb az ilyen felhasználó. Egyébként azt tapasztaltam, hogy ha azért a helyén van a sztori, akkor dőlnek a bíztató kommentek:)

Ráadásul sokan nagyon segítőkészek, és könnyen születnek új barátságok akár csak annyiból, ha ugyanazért a sorozatért vagytok oda.

Szóval tegyél vele egy próbát, ha csak ezek tartottak vissza és remélem, sikerült eloszlatnom a kételyeidet

17/L

2020. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!