Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad: új könyvbe kezdek,...

Wattpad: új könyvbe kezdek, ez jó lesz a leírásának/ismertetőjének? (fanfiction lesz)

Figyelt kérdés
Kyung Minsoo (경민수) kívülről szemlélve egy teljesen átlagos, nagyvárosi tizenéves lánynak tűnhet, aki életének minden egyes momentuma csupa móka és kacagás. A valóságban viszont ez nem így van, már-már teljesen összeomlik. Azonban egy dolog segít neki a benne felgyülemlett érzelmek és külső hatások levezetésében. A tánc. Ez jelenti számára az életet, itt tud teljesen megnyílni, felszabadulni, itt érzi jól magát. Összeszokott társaságban van, egy helyen, ahova mindig szívesen megy és ahol örömmel látják. De a dolgok nem mindig alakulnak úgy, ahogyan azt az ember eltervezi, Minsoo megint mélypontra kerül. Vajon meg tudja majd oldani ezt a helyzetet? Lehet többé boldog egyáltalán?

2020. jan. 5. 15:09
 1/4 Coffeewithoutsugar válasza:
Szerintem igen, a lényeg, hogy megragadja az olvasó figyelmét és érdekesnek tálalja, úgy nagyobb valószínűséggel olvassa majd el.
2020. jan. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A neve koreai leírását teljesen felesleges odarakni. A többi amúgy jó.
2020. jan. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 b1812567 ***** válasza:
100%

Kyung Minsoo látszólag átlagos, nagyvárosi tizenéves lánynak tűnhet, akinek az élete csupa móka és kacagás. Senki nem tudja, hogy az összeomlás szélén áll, és csak a tánc segítségével vészeli át az érzelmi viharokat.

Csak tánc közben képes felszabadulni, megnyílni.

[stb.]


Ha fülszöveg, akkor legyen érthető.

Szívesen.



(Bocs, de a történet ismerete nélkül a továbbiakat nemigen tudtam értelmezni.)

2020. jan. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A tánc. Ez jelenti számára az életet, itt tud teljesen megnyílni, felszabadulni, itt érzi jól magát.


Nekem ez a mondat furcsa nagyon, mert a tánc az nem egy hely.


Az a "mélypont" nekem egyáltalán nem ragadná meg a figyelmemet, szerintem részletezd egy kicsit, és azt is részletezhetnéd, hogy miért omlik össze mindene, hogy már ennyiből egy kicsit megismerhessük.


Ja, és szerintem a lehet többé boldog egyáltalán is nagyon fura, inkább lehet valaha boldog egyáltalánt javasolnék, bár szerintem ilyenek a wattpados felhasználóknak fel sem tűnnek, de egyébként hajrá, ha nagyjából kész lesz én szívesen elolvasom :)

2020. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!