Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki olvasta, milyen könyv ez...

Aki olvasta, milyen könyv ez a Bexi-sorozat?

Figyelt kérdés
Az Szjg-t már olvastam. Voltak hibái, de jó volt a könyv. Dr az inkább a kisebb korosztálynak szól. A bexi-ben vannak esetleg kicsit felnőttes tartalmak? Csúnya beszéd, kis erotikus tartalom? Szeretem ha egy könyvben van egy kis durvulás:D

2020. jan. 7. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Olvasni ugyan nem olvastam, viszont könyvesboltban dolgozom, és azt tudom, hogy viszik mindig, mint a cukrot.
2020. jan. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs benne. Persze itt is megtörténik, aminek meg kell, de nyíltan nincs leírva semmi.
2020. jan. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért elég jó mutalások vannak benne. az a sakkozós példa a végén elég jó volt.
2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utalások meg a történet is elég jó
2020. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs benne durvulás, ahogyan egyik Leiner könyvben sincs. De szerintem kicsit érettebb, mint az SzJG, vagy inkább sokkal. Nyilván még mindig a 16 év körüli korosztálynak szól, de szerintem idősebbek is élvezhetik, ha úgy van:)
2020. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%
Én olvastam és imádom inkább a 13-17 korosztálynak ajánlanám.
2020. febr. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a kedvencem. Minden megvan benne ami kell. 12/L
2020. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!