Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ti mit szerettek Rejtő Jenőben...

Ti mit szerettek Rejtő Jenőben? És esetleg mi a kedvenc?

Figyelt kérdés
Nagy gondba vagyok vele. Egyet sikerült végig szenvednem,és egy másodikba belekezdtem. Szerintem egyáltalán nem olyan vicces,mint ahogy mondják. Persze szerintem pont nem a leghíresebb műveit olvastam.
2020. jan. 12. 10:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagykamaszként még viccesnek és egzotikusnak tűnt a többi olvasmányomhoz képest, hát főleg az iskolai kötelezőkhöz mérten :), felnőtt fejjel már csak nosztalgikus emlék.
2020. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nos igen nekem eddig kimaradt,és nagyon is felnőtt fejjel volt az első találkozás :) Lehet viccesrn hangzik,de annyira szép a 6kötetben kiadott életműve,h elcsábultam. De kivűl szrbb,mint amennyire belülről teszik.
2020. jan. 12. 10:22
 3/16 anonim ***** válasza:
Melyikeket olvastad? Mivel eléggé változatos a színvonal, de a stílus is más, nem csak burleszk írásai vannak.
2020. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Háhá, dettó. Végre valaki megért. :D

Nekem is óriási csalódás volt, humort vártam, de kaptam egy szürreális-kínos-értelmetlen katyvaszt. :(

2020. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3/4 most nincs itt a könyv nem tudom a címet,de után a Nevadai szellem vagy hasonló cíművel próbálkoztam
2020. jan. 28. 12:21
 6/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Őszíntén? Szebb a könyv,mint amilyen jól ír Rejtő,de fene se gondolta h ekkora csalódas. Talán a Vesztegzár a Garand Hotelbent még megkísérlelem. Azt javasolták. De ha ez a vicces,akkor engem hagyott el a humorom XD
2020. jan. 28. 12:23
 7/16 anonim ***** válasza:
Ahh, azt a könyvét pont olvastam. :D Alig bírtam végigszenvedni magam rajta...
2020. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A Vesztegzáron? Akkor az jó nagy vesztegelés lehetett :D
2020. jan. 28. 12:35
 9/16 anonim ***** válasza:
A Nevada szelleme pont nincs a legjobbjai között. A Vesztegzár, Piszkos Fred-sorozat, Három testőr duológia és a 14 karátos a tipikus rejtői burleszk regények.
2020. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nevadát felbe is hagytam. Amit befejeztem nemtudom már mi volt a címe. De nem sokat fogok vele próbálkozni,úgy érzem
2020. jan. 28. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!