Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Harry Potter filmek és a...

A Harry Potter filmek és a könyvsorozat között nagyon sok a különbség? A könyvekből sokkal több mindent meg lehet tudni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A könyv részlet-leíras gazdagabb.

Ha láttad is a filmeket utólag is élmény a könyv sorozat.

2020. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A különbség nem olyan sok, a kihagyás a rengeteg.

Érthető módon, persze, több tíz órásnak kéne lennie egy-egy filmnek ha mindent meg akrnának jeleníteni a könyvekből.

2020. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az alapsztori lényegében ugyan az, de mindig, minden esetben részletesebb a könyv.

(És mindig érdemes az eredeti műnek adni egy esélyt, ha tetszett a feldolgozás. Lehet ez könyv, film, képregény, játék, stb.)

2020. jan. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokkal többet megtudsz a könyvből. A filmekből fontos elemek hiányoznak, amik hozzátesznek a történet megértéséhez.
2020. jan. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Choler válasza:

Én anno a filmek megnézése után a könyveket is sorban elolvastam,és nagy élmény volt,mert részletesebb volt,és sok minden volt benne,amit a filmbe nem tettek be sajnos.

Pl: A tűz serlegében amikor Harry éjszaka elindul valakihez,és többen összefutnak Majd közben megjelenik Pithon is,és olyan komikus lesz a helyzet meg a szöveg,hogy könnyeztem a röhögéstől olvasás közben.

2020. jan. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy több és jobb a könyv! A filmek csak árnyékai az igazi Harry Potter világnak.
2020. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A konyvben nincs is szo gandalfrol
2020. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!