Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Lehetséges egy tanár-diák...

Lehetséges egy tanár-diák viszonyról szóló könyv megjelenése, vagy mennyire tabu ez?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez mindenhogyan tabu, de rengeteg fanfictionben előjön, ahogy több oldalon is látok felé érdeklődést. Valahogy mégsem találok konkrétan olyan könyvet, ami erről szólna. Egy kiadó mit szólna egy ilyen kézirathoz, aminek témája egy tanár-diák szerelem kibontakozása?

2020. jan. 23. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van már ilyen könyv, ott a nős rajztanár jön össze a diákkal; meg van egy egyetemistás is.
2020. jan. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyen könyvet az a címe hogy Tampa de elég beteg könyv.
2020. jan. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Van egy halom :D ma már ez egyáltalán nem tabu. Ha érdekel, sorolok párat :)
2020. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szívesen olvasnék pedig ilyen könyvet.
2020. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Elsőnek is bocsi, hogy nem tudok válaszolni a kérdésedre, Kérdező.

Tudom, kicsit régi a kérdés, meg nem is akarom "annyira" lelőni a poént, de

SPOILER:


a Tampa c. könyvet nem igazán mondanám ronantikusnak, vagy csak nem nagyon tudom az egész sztorit, mert kb a felénél abbahagytam. (mint ahogy fentebb is írva lett, elég beteg, de nem az a "eltúlzomúristen", hanem tényleg beteges, és ezt úgy írom, hogy nem is olvastam végig)

2020. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!