Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan működik a WATTPAD?

Mike mike kérdése:

Hogyan működik a WATTPAD?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy könyvet, és egy napra rá,

túl jó helyezéseket értem el a saját kategóriáimban.

Sok történeten több ezer megtekintés és 'Vote' van, és mégis nagyobb helyezést értem el.

Arra lennék kíváncsi, hogy mi alapján teszi előre a wattpad a feltöltött könyveket?


2020. jan. 26. 17:48
 1/4 anonim válasza:
Elképzelhető, hogy a kategória, amiben jó helyezést értél el, nem túl népszerű és így nincs sok versenytárs. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem érdemled meg a jó helyezést, lehet, hogy nagyon ügyesen bánsz a szavakkal.
2020. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem köszi, de akkor te sem tudod, hogy mi alapján lesz valaki első, például a thriller kategóriájában kevés megtekintéssel?
2020. jan. 26. 18:25
 3/4 anonim válasza:

Most utána néztem, de nem. Sehol sincs erről szó

Bár ez így érdekes, ahogy mondod, hogy kevés olvasóval is első lebet valaki.

2020. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, de azt tudom elképzelni, hogy talán a nézettség és a vote-ok arányát veszi figyelembe.
2020. jan. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!