Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen e-book olvasót érdemes...

Milyen e-book olvasót érdemes venni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 27. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Mik az elvárások?

-háttér világitás

-net

-sdkártya

Milyen formátumokat olvasol ?(epub,pdf,mobi,prc,doc,)

Menyit szánsz rá?


Sokan a Kindle-ra esküsznek...

2020. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát fogalmam sincs egy olyan max 40 ezer
2020. jan. 27. 15:09
 3/7 anonim válasza:
A Pocketbook-ot ajánlom és abból is a Touch Lux 4-et nagyon jó, el fogadja a pdf, epub-ot is és arról keresztül még a nettről is tudsz le tölteni az e-mailről is tudsz rá át küldeni könyvet. ráadásul nagyon hosszú az aksitartalma.
2020. jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Koobe Novelbook HD Shine E-Book olvasó 👍📚
2020. jan. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akartam én is venni a régi nyomógombos helyett újat, mert az tönkrement. Aztán rájöttem, hogy valójában nincs szükségem e-bookra, mert az okostelefonomra is át tudom rakni a letöltött pdf, epub és egyéb más formátumokat. Kicsit gyakrabban kell görgetnem a szöveget, de ezt leszámítva nem érzem hátrányát egy érintőképernyős e-bookhoz képest.
2020. jan. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
pocketbookot touch hd 3 hasznalok nagyon jo készülék. a mobilokkal szembeni elonye, az aksija joval tovabb birja, kimeli a szemet (legalábbis ha mobilon olvasok egy ido utan mar pihentetnem kell), valtoztathato a betu meret a képernyő meretehez igazitva (a mobilnal ha nagyitasz huzni kell mindig a kepet jobbrol balra oda vissza mert csak a szoveget nagyitja mikozben a szoveg oldalait mar nem latod)
2020. jún. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os: nekem ilyen problémáim nincsenek a mobillal. Amennyit olvasok utazás közben munkába menet, pont ideális. A szöveg mindig belefér, nem kell húzogatni és a szemem sem fárad el. Egyetlen hátránya, hogy az utolsó oldalt nem mindig jegyzi meg, ezért néha kicsit kutatnom kell, ha nem emlékszem pontosan az oldal számára. Az elolvasott könyveket meg törlöm, hogy legyen más olvasmánynak is helye a memóriában.
2020. jún. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!