Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ha valaki ír egy könyvet és...

Ha valaki ír egy könyvet és az esetleg nagyon jó és az író ki szeretné adni, annak mi a menete? Hogy működik ez?

Figyelt kérdés

2020. febr. 1. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elküldöd a kiadóknak ők meg kiadják ha akarják. De létezik magánkiadás is borsos áron.
2020. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Elküldöd egy kiadónak, és ő majd eldönti hogy tényleg jó-e egyáltalán, megéri-e pénzt beleölni. Vagy marad a magánkiadás, ahol akármilyen hulladékot megcsinálnak, hisz nem a kiadó állja a költségeket.
2020. febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Szia! Nekem kiadták a könyvem. a 2.-nak ne higyj! A magánkiadás sem úgy néz ki, hogy rögtön adják is ki, hanem azért átnézik, ha kell javítják, hogy úgy egyáltalán kiadható e.


Gondolj bele, nem érdemes szennyet kiadniuk, mert őket is minősítené.


Amúgy úgy néz ki, hogy beküldöd, eldöntik jó e, ha magán, árajánlotot küldenek. Szerődést aláírtok. Korrektúrázzák a kéziratot, amit utána a szerzőnek küldenek hogy nézze át, akarja e így meghagyni. A szerző visszaküldi, hogy hogyan szeretné, erre válaszol a szerkesztő, ha nem lenne úgy jó, stb.


Megtervezik a borítót, a könyvbemutatót.

2020. febr. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Valóban, átnézik, ha megfizeted a szerkesztést is. A magánkiadás meg nem a kiadót minősíti, hanem az írót. Akármit ki lehet adatni. [link] A cikk régi, vagyis az írót terhelő költségek azóta nagyobbak.
2020. febr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így már, hogy kifejtetted az álláspontodat, értelek és felpontoztalak.


Kérdező, bármi kérdésed van, nyugodtan kérdezz még. Én megpróbáltam leírni a tapasztalataim alapján, az előttem levő fiatalember is küldött hasznos linket, így egy képet kaptál az egészről. De bármilyen kérdésed van még, itt vagyunk.


Ja és SOK SIKERT!

2020. febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!