Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ismeri valaki ezt a démonos/őr...

Ismeri valaki ezt a démonos/őrangyalos könyvet? Hogyan találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Wattpadon olvastam, de az olyan könyveken amik csak művészinek akarnak látszani, és sablonosak is, bőven túlmutatott. Nagyon érdekes könyv, de nekem lementve nem volt. Nem ment rá az író az erotikára, de nem is volt erőltetten komikus. Kb 1-2 éve olvashattam, akkor befejezetlen volt, bár szerintem törölve lett. Lehet, hogy keverem is valamelyik hasonló démonos sztorival.


Történet(ammire még emlékszem): a főszereplő lány nagyanja azt mondta a lánynak, hogy mindenkinek van egy őrangyala, a lány kívánt is a hullócsillagnál az őrangyalához. Viszont ez nem jól sikerül.

A lány látja éjszaka amikor kimegy a folyosóra, hogy valaki megölte a családját, és most őket vonszolja az a valaki.

(A lány ezt már a múltnak tekinti?) Az iskolában viszont találkozik az új fiúval, aki nagyon kedves és jóképű. (Talán?) A többi ember nem is tekinti őt új tanulónak, mintha nem most jött volna. Egy délután elmegy a főszereplő, az új diák és egy másik tanuló lány a parkba egy padnál fagyizni. Azt hiszem hogy történik valami ijesztő/furcsa dolog is itt.

A lány egyszer amikor felébred a szobájában, fel van akasztva,átdöfve az ágya fölé a fiú. Úgy néz ki, hogy ez egyáltalán nem zavarja/fáj neki, és szívesen beszélgetne a lánnyal.

A lány egyszer egy gyógyintézetben ébred, és fogalma sincs mi történt, miért vihették be. Azt hiszik, hogy a lány megőrült valamennyire tudnak az ő démonjáról is , úgy gondolják nem létezik. A lány előtt később megjelenik a fiú. Ennyire emlékszem, itt lehetett kb. vége. Végig voltak furcsa dolgok amikről nem lehetett tudni, hogy tényleg megtörtént-e (pl. a szülei meggyilkolása).


A jegyzeteim között egy hasonlító címet találtam: Védő Démonom, lehet nem ez az, de nem találtam semmit a neten, csak ördögűző, meditációs dolgokat ad ki.



2020. febr. 5. 20:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!