Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Miután című könyvet Anna...

A Miután című könyvet Anna Toddtól hány éves kortól ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szerintetek már ha 12 évesen olvastam Szent Johanna Gimit meg Elidegenítvét meg Párválasztót akkor ezt most elolvashatom?

2020. febr. 16. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem nyugodtan. Én 14-től ajánlom de ha úgy érzed nyugodtan olvasd el
2020. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Azért az SzJG meg a másik kettő sem ugyanaz a korhatár kategória, mint a Miután. A Miutánban részletes szexjelenetek vannak, arról nem is beszélve, hogy milyen egészségtelen kapcsolatot állít be ideálként. Egy ilyen történetet nem szívesen adnék egy fiatalabb olvasó kezébe.


Ha úgy érzed, olvasd el. De összességében a Miután nem egy ifjúsági regény.

2020. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, amennyiben 12 éves vagy, én még várnék vele pár évet... Szerintem egy érettebb 14 éves már olvashatja, ha akarja. Én is annyi idős koromban olvastam, viszont így visszagondolva sokalltam benne a "felnőtt-jeleneteket".
2020. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor várok még kicsit:)
2020. márc. 4. 16:49
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 évesen olvastam, de egyetértek a többi válaszolóval :)
2020. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a film 16-os, így a regény is legalább annyi. Esetleg 18-as is lehet. Ráadásul a gimit követően Leiner Laura legtöbb regénye 16-os lenne, pedig azokban nincs szex.
2023. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!