Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit olvassak? Nektek mi a...

Mit olvassak? Nektek mi a kedvenc könyvetek?

Figyelt kérdés
Kismillió helyen olvasni,hogy olvass dokat,és fektess a tudásodba. Mégis mit olvassak? Konkrétumokat tudna valaki ajánlani? Olyan könyveket amiken utána napogik gondolkoztatok. köszi
2020. febr. 19. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tolsztoj: Háború és béke
2020. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Nyugaton a helyzet változatlan
2020. febr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, min akarsz gondolkozni? A polcaimon többségben romantikus könyvek sorakoznak, mégis van amelyiken napokkal később is gondolkoztam, mert érzelmileg, pszichológiailag elérte, hogy bizony az én életemben hasonló van, múltban, érzésben, vagy amit el szeretnék érni, amit erre tanácsolnak, megoldanak stb.


Mindenkire más van hatással. Csak mert nem régi, nem enciklopédia vagy a legnagyobb összeesküvési elméletek, lehet elgondolkodtató.


Nem a kedvenc könyvem, de néhány napig a hatása alatt voltam, annak ellenére, hogy annyira nem kötött le, mint arra számítottam és vágytam. Tanulságos, szerintem.: Egy birodalom végzete

2020. febr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Csernus Imre könyveit nagyon ajánlom mindenkinek.
2020. febr. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek 3-assal abban, hogy nem mindenkire ugyanaz van hatással. Sőt, ugyanaz a könyv lehet két emberre ellentétes hatással akár.

Ne társadalmi nyomásra keress könyvet, mert nem feltétlen sül el jól. Jártam már úgy, hogy a hájp miatt vettem kezembe valamit. Tény, hogy napokig gondolkoztam rajta utána, de nem abban az értelemben, ahogy szerintem te felvetetted. :) Annyira nem nekem szólt, hogy nem "JÉ!", hanem "MIAMANÓVOLTEZ?" érzést keltett.

Én a munkám miatt sűrűn olvasok szakirodalmat, így ha szórakozni vágyom, az esetek nagyobb részében könnyebb stílus felé keresgélek.

Sohonyai Edit Kockacukor című könyve nagy kedvenc, a szórakoztatva tanít kategóriában. Illetve a Vidd hírét az igazaknak Marlo Morgantől is nagy élmény volt.

2020. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!