Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc Leiner Laura könyvetek és miért?

Figyelt kérdés

Tippek kellenének, melyiket olvassam. A Szent Johanna Gimit már olvastam.

Köszi



2020. febr. 19. 21:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
66%
Nekem a Bexi sorozat tetszett a legjobban, leginkább az első és az utolsó része. Nagyon ajánlom, mert olvastatja magát a történet, gyorsan lehet haladni vele, és mivel hat részes, ezért egy ideig lesz mit olvasnod. :)
2020. febr. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Laurától az én kedvenc könyvem az Iskolák Országos Versenye, igaz hogy csak 3 része van, de minden meg van benne amit én szeretek. Nagyon humoros, mint ahogyan már Laurától megszoktuk, és van benne szerelem is, meg van benne még egy nagy csavar is... Én ezt bárkinek tudnám ajánlani :)
2020. febr. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a Bexi-sorozat a kedvencem. Az okát nem tudom. Ez áll hozzám közelebb. Beka a kedvenc főszereplőm a Leiner-könyvekből.. de igazából rendes indokot nem tudok mondani.

Szerintem minden könyvét olvasd el, ha teheted :)

2020. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Folyamatban van, ne aggódj. XD :)
2020. febr. 20. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok abban a szerencsés helyzetben, hogy Laura összes könyvét olvastam. Az IOV trilógia (ami egy kis spoiler után elvileg összesen hat részes lesz) elképesztően tetszett. Minden meg van benne, ami egy jó könyvből nem hiányozhat. Nincs tele klisékkel, fordulatos, humoros, elgondolkodtató, szomorú, romantikus, egyszerűen zseniális! Ajánlom figyelmedbe az összes irományát, együtt a Remek!ekkel :3
2020. febr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az Akkor szakítsunk, mert nagyon pörgős és szerintem viccesebb a többinél, az egész szilveszteri hangulat bejön. De úgy látom, nem sok szeretetet kap ez a kötet a rajongóktól :(
2020. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 regina06999 válasza:
Én mindegyiket imádom,nem tudok választani. Ha nagyon szeretsz olvasni,és szereted Leiner Laura könyveit,olvasd el az összeset.:)
2020. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
IOV trilógia és Akkor szakítsunk
2020. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves fiúként mindegyiket szeretem, de két fő kedvencem a versenytábor sorozata és a Bexi sorozat. Nem igazán tudok választani. Alapvetően legutóbb a versenytábor folyamatában jobban ütött, de a végkifejlet nem alkotott kerek egészet.
2020. ápr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a kedvenc könyvem Laurától a Bexi és az iskolák országos versenye. A bexi ből Daniella a kedvenc szereplőn az iovból meg kornél! : )
2020. ápr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!