Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Egy negatív embernek milyen...

Egy negatív embernek milyen pozitív hatású könyvet vennétek?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm aki mindig negatív, mindig csak a rosszat látja mindenben, az élethez is negatívan áll hozzá. Neki szeretnék venni egy könyvet ami pozitívan hatna rá.

Néztem a pozitív gondolkodás könyvet, esetleg más ötlet ?

Köszönöm



2020. febr. 20. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Ezek az önfejlesztő könyvek szvsz semmit nem érnek. El se fogja olvasni.
2020. febr. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Miért rossz az, ha valaki negatívan áll a dolgokhoz? Szerintem ez a helyes hozzáállás, így nem érhet csalódás! Egy pozitív ember sokkal többet csalódik, mint egy negatív hozzáállású! Ez a pozitív gondolkodás egyfajta hamis biztonságérzetet ad, egyfajta menekülés a gondok elől! Mindenhez negatívan kell hozzáállni és akkor nincs csalódás! Én is ezt vallom!
2020. febr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen pozitívgondolkodásos mizériák és giccsek semmit se érnek. Vegyél neki valami kalandregényt amiben lövöldöznek, öldökölnek stb, annak jobban fog örülni. Vagy vegyél neki egy Scooter albumot.
2020. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy negatív-e, hanem hogy konstruktív-e.
2020. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Valami holokausztos könyvet,az jó negatív.
2020. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, úgysem fogja elolvasni. xd
2020. febr. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"A múltkor venni akartam egy könyvet a pozitív gondolkodásról, de aztán arra gondoltam, ugyan mire lenne az jó?"
2020. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

#2

Az ilyenfajta emberektől lehet csak azt hallani, hogy az élet sz.r, neki miért jobb, mint nekem, az is baj ha esik, az is, ha süt a nap..stb.. nekik mindennel problémájuk van, főleg saját magukkal. Csak panaszkodni, irigykedni tudnak.


Kérdező, kezdésnek próbáld meg Dan Millman A békés harcos útja, vagy Louise L. Hay Éld az életed című könyvet.

2020. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Inkább olyat vegyél, amin tud nevetni (aminek intelligensebb a humora), amivel elterelheti a gondolatait vagy csodálhatja a világot.

Pl. Asterix képregényt. :D

[link]

Vagy egy jó utazós és/vagy ismeretterjesztő könyvet.

Valami ami vicces vagy érdekes.

Pl. ez a könyv is jó választás lehet, ez kettő az egyben

[link]

2020. febr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%

Az élet játéka (Eleanor H. Porter)

Kevés olyan könyv van, ami ennél optimistább, és olvasmányos is.

2020. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!