Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter fanfiction?

Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés

Olvastam nem olyan rég egy Harry Potter fanfictiont és szeretném újraolvasni, de sajnos sehol sem találom és nem emlékszem a címére.

Lényegében arrol szól hogy Harry egy angyal (persze ezt senki nem tudja) azt hiszem anyai ágról.

Az egyik jelenetnél épp Perselusal beszélget egy folyosón és valahogy szóba jönnek az angyalok(úgy emlékszem valamilyen természetfeletti lényből kellett házidolgozatot írniuk és onnan),Piton és Harry fogadnak hogy léteznek-e, piton mondta hogy már rég nem élnek erre Harry ezt megcáfolván átváltozott egy angyalá.

Onnan nem nagyon emlékszem a történetre de azt hiszem valamilyen romantikus szál is van benne.

A válaszokat előre is köszönöm:)



2020. febr. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Talán ez lesz:

[link]

Hattyútánc a címe a wattpadon.

Nem biztos, de ebben Harry angyal, még nem mutatta meg Pitonnak,legalábbis én még nem jutottam el addig az olvasásban, de valószínűleg ezt keresed.

Elég egyszerű volt megtalálni, google, Harry potter fanfiction angyal kifejezésekkel nem volt sok találat :D

2020. márc. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Húú, ezt a fanfictiont már én is keresem vagy ezer éve... Az biztos, hogy nem a Hattyútánc, viszont (mint az már kederülhetett számodra) a címére sajnos én sem emlékszem:( Remélem valaki tudja a választ, ezt a kérdést mostantól figyelni fogom!
2020. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az amit kerestem de azért köszönöm:)

Már én is próbáltam így rákeresni de nem találtam meg...':D

2020. márc. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!