Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó horror könyveket?

Figyelt kérdés

Igazából nem gyakran olvasok könyveket. Az első könyveim között van az, amit most olvasok, Metró 2033, és nagyon tetszik, valószínűleg elolvasom a folytatásait is. Úgy tudom psycho-horror kategóriába sorolható. Miután befejezem ezeket, szeretnék valami igazi horrort olvasni, ami nagyon félelmetes. De tényleg, hogy ne tudjak tőle aludni. :D Én, aki a filneken nőttem fel, szeretném tudni, hogy tényleg vannak ilyen könyvek. Igazából a szellemesek és gyilkososak is jöhetnek, lényeg, hogy hosszú legyen tőle az éjszaka. :D

Az "Az" című könyvet lehetőleg ne ajánljátok, mert a filmeket láttam, ezért nem hinném, hogy érdekes lenne így második nekifutásra. De persze ha nem így van, és könyvben még rémisztőbb, akkor elfogadom :D



2020. márc. 16. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Stephen King- Állattemető/ Minden sötét, csillag sehol/ Végítélet/Tortúra/ A köd című novella - hirtelen ennyi ugrik be..a legtöbb szintén pszichohorror :)
2020. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Stephen King összes könyve,fia

Joe Hill könyvei


Nick Cuttler A falka


Nézz itt szét:

[link]


Nem horror:Cory Doctorow könyvei

2020. márc. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Shaun Hutson-Árnyak a belső pokolból

-Áldozatok

Clive Barker-Kárhozat

2020. márc. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2020. márc. 17. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden ami Lovecraft :)


[link]

2020. márc. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Bocsi, hogy csak később, de köszönöm neked is! :D
2020. ápr. 4. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!