Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen foglalkozásokat ajánlan...

Milyen foglalkozásokat ajánlanátok a szereplőknek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Régóta írok már történeteket és most egy újba kezdtem bele, viszont eszembe jutott valami... Eddig mindig azonnal toppon voltam és tudtam a szereplőimhez milyen foglalkozás/munkahely illene de most, elakadtam... Kérlek, mondjatok néhány jó tippet. Bármi jöhet, hogy később ne keljen újra feltennem ezt a kérdést. :D

Nőnek, férfinek... Olyan munka amitől átlagos, olyan munka amitől kő gazdag. Teljesen mindegy, minden jöhet!

Előre is köszönöm! :)



2020. márc. 20. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában: (amiket írtam, vagy olvastam)

cukrász, pék, könyvtáros, virágkötő, zenész, színész, ápoló, orvos, fodrász, tanár, óvodapedagógus, dajka, (bármilyen)szerelő, pizzafutár, szakács, pincér, csapos,

sztripper (egzotikus táncos), autómosó, informatikus, újságíró, pap, ügyvéd, ügyész, bíró, stb.


Válogass esetleg innen:

[link]


Vagy itt:

[link]


Remélem, segítettem. :)

2020. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokat! Köszönöm szépen! :D
2020. márc. 21. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Legyél egyedi és ne te mondd meg, hogy mi legyen a szereplőid foglalkozása, hanem a történeted, esetleg a karaktereid. Elég ironikus lenne, ha egy kalandvágyó férfit irodai munkára kényszerítenéd. Ezzel nem megsérteni akarlak, viszont annyi lehetséges munka van, te is bármit ki tudsz találni, viszont én kerülném a vendéglátói szakterületen belüli foglalkozásokat, hiszen azok már ezer meg egyszer fel vannak használva. Szerintem nézd meg a karaktereidet, hiszen te ismered őket a legjobban, majd aggass rájuk egy olyan foglalkozást, ami illik hozzájuk.


Viszont ajánlok párat, amiket ritkán látok, viszont szerintem azért eléggé érdekesek tudnak lenni; rendőr, nyomozó, tanár, újságíró (mondjuk ezek még mindig népszerűbbek), banki alkalmazott, egyszerű gyári munkás, mosogató, különféle oktató (például lovas oktató), politikus, vándorcirkuszi alkalmazott, állat idomár, gazda, pénzügyi vállalkozó, játékfejlesztő, óvónő, vegyész mérnök, mérnök, biológus, kritikus, menendzser, közgazdász, informatikus, pszichológus (ha fiatalabb, akkor lehet tanuló is, aki a kötelező évet végzi), marketinges is lehet akár, de határ a csillagos ég. Ha a tanári szakmát is adod neki, akár szakmai tantárgyakat is felhasználhatsz, mint például a szakgimnáziumi tanárok. Ugyan ez vonatkozik az oktatókra is.


Remélem valamelyest sikerült azért segítenem

2020. márc. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Barackoshányás ***** válasza:
Amiről tudsz írni. Ha ez a könyvelő, akkor az, ha az asztalos, akkor az. Természetesen az is fontos, hogy passzoljon a karakteredhez
2020. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!