Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik téma az érdekesebb?

Melyik téma az érdekesebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!



Fantasy könyvet szeretnék írni, sok ötletem van, de nem tudom eldönteni, hogy milyen környezetben/korban lenne a legizgalmasabb. Ezért lennék kíváncsi a véleményetekre.


Amiken gondolkodtam:

A középkor eleje 800-1000, kelták, germánok


1100 - 1200-as évek: A lovagi kultúra kezdetei (kezdetleges páncélzat, keresztes háborúk) román stílus


1400 - 1500-as évek: Gótika, reneszánsz és virágzó lovagi kultúra


Ezek lennének, amikre legelőször gondoltam, ezek tetszenek a legjobban.

Melyik környezetben képzeltek el könnyebben egy fantasy világot?



2020. márc. 21. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
3.
2020. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első
2020. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fantasyt?

Ha kitalált világban játszódik, akkor szinte mindegy, mert bárhonnan szemezgethetsz és össze is keverheted a dolgokat.

2020. márc. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, kitalált helyen szeretnék, és mivel mindegyik téma tetszik, szerintem mindegyik korból át eszek dolgokat. Csak nem tudom, így hiteles lesz-e.
2020. márc. 22. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadikra szavaznék, mindig is "tetszett" a 15., 16. század. Viszont ha kitalált környezetben, világban játszódik, akkor szerintem okés, ha ötvözöd őket. Hisz a te világod lesz az, azt csinálsz benne, amit akarsz.
2020. márc. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor leszel hiteles, ha meg tudod magyarázni hogy mi miért van. Például lehet neked virágzó lovagi kultúrád, és emellett betörhetnek a germánok is, ami nyilván a két különböző kultúra keveredését eredmenyezi, az hogy ez milyen modon történik az már csak rajtad áll.
2020. ápr. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 😊

Ment az zöld kéz mindenkinek!

2020. ápr. 3. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!