Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ezeket a könyveket író emberek...

Ezeket a könyveket író emberek mennyi ismerik a Bűbájosokat?

Figyelt kérdés
Nagy rajongója vagyok a sorozatnak, de ezeket a könyveket olvasva, majdnem elaludtam :DD 2 van meg, egyet elolvastam, egyet félig, de nem mondanám, hogy lekötött. Az írás alapján azt hiszem, hogy az írójuk nem szerves része a sorozatnak, vagy csak a magyar fordítással van baj?

2020. márc. 22. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Tény, hogy Phoebe nem mindig jár randira démonirtás helyett és nem kell mindig a tanácsadó rovatán dolgoznia ha épp itt a világvége vagy valaki haldoklik, de azért még elég szerves részei lehetnének a sorozatnak. Már annak a sorozatnak, ami úgy indult anno, hogy a boszorkányok azért vannak, hogy ártatlanokat védjenek a warlockoktól és démonoktól. Aztán átalakult Szex és New Yorkká és versennyé, hogy melyik szereplő tudja jobban ignorálni az emberek halálát és vajon Phoebere rátalál-e az igaz szerelem...újra?

Őszintén a sorozattól szerintem sokkal jobbak a könyvek. Ott legalább az író nagyjából értette, hogy miről kéne szólnia a dolgoknak, mert a sorozatban hamar elvesztették a fonalat.

Én még a Charmed-lázam idején olvastam az első tízet, ami Prueval volt. Azok tetszettek. Utána már nem érdekelt, mert kiírták. És érezhetően megváltozott a történet egy nagyon rossz irányba. Azok a könyvek nekem időkapszulaként megőrizték az első pár évad hangulatát, amikor Alyssa Milano és Holy M.C. még nem voltak producerek. :(

2020. márc. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Érdekes meglátás.

A Paige-s könyveket tudomásom szerint nem is fordították le magyarra.

2020. márc. 23. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!