Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen címen találom meg az...

Milyen címen találom meg az alábbi konyvet Wattpadon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem annyira régen olvastam egy történetet, és szentül meg voltam győződve róla, hogy Drogbáró a címe, de most bárhogy keresem, nem találom, így az idetévedők segítségét szeretném kérni. A könyv arról szól, hogy egy drogbáró elrabol egy rendőrt, hogy kivitelezhessen egy lopást, viszont közben felforrósodik köztük a levegő, vagy veszekednek, vagy túlfűtött szenvedéllyel egymásnak esnek. Az olasz drogbáró meg akarja ölni a főszereplő fiút, mert az apja sokkal tartozik. A fiú viszont alapjáraton szeretne normális életet élni, de az apja miatt nem tud, aki még hamarabb meghalt, és ráhagyott egy jónéhány villát, és autót, illetve ellenséget is. Ha ebből esetleg valaki felismeri, vagy kapásból tudja, hogy ki írta a könyvet, és ezt meg is ossza velem, azt megköszönöm. U.i: a szereplők neveire nem emlékszem, de a lány egy rendőri állásban dolgozott egyelőre próbaidőn, aztan volt még három fiú és egy lány, akik a ‘csapatba’ tartoztak, illetve az olasz drogbáró neve Manuel, és a főszereplő fiúnak az exe is felbukkan, akit a csaj a második találkozásnál lelő. És egy befejezett könyvről van szó, a vége az, hogy a csaj megöli az olaszt, és utána összejönnek a fiúval

2020. márc. 26. 01:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha egy konkrét oldalon keresel valamit, a google "site" funkciója segít. Esetedben beírtam, hogy:

manuel drogbáró site:wattpad.com

(feltételeztem, hogy magyar, mert nem írtad), és kijött egy csomó link, nem volt kedvem kikeresni, melyik az első fejezet, de innen már megtalálod.

2020. márc. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a Drogbáró énis olvastam,remek könyv.Írj rám üzibe és elküldöm a linket.
2020. ápr. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már közben megtaláltam az első válasz segítségével.
2020. ápr. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!