Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Könyvek

A kérdés

Mi ennek a könyvnek a címe?

Sziasztok! Pár éve olvastam egy könyvet, aminek egyáltalán nem emlékszem a címére. A történet egy lányról szól aki kiskorában nagyon jóba volt a szomszéd kisfiúval. Legjobb barátok voltak, a fiu mintha a batyja lett volna. Aztán valamelyik család elköltözött (vagy a lany vagy a srac mar nem emleszem), és mikor évek múltán(talan) ujra találkoztak a fiu nagyon ellenséges volt, es egyaltalan nem úgy viselkedett mint regen. Voltak testvérei, és a lany elkezdett naluk dolgozni babysitterkent (eleg tehetős család volt, eleinte vacsorázni hivtak a lanyt, így jott nekik az ötlet hogy dolgozhatna nekik) igy sokat találkoztak a fiúval.

Sajnos nem olvastam vegig a konyvet, nem derült ki a fiu miert viselkedik igy.

Nagyon erdekelne a könyv cime, en pdfben olvastam anno.

Elore is koszonom a segitseget, remelem eleg ez a kis info is rola!

Kérdések hasonló témában: könyv

márc. 26. 11:54  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem ez a Senkinek sem kellesz lesz:)

# 1/3Időpont márc. 26. 16:35 Privát üzenet
Nekem a történet eléggé hajaz a Fekete bárányra, bár nem teljes egészében, szóval valószínűleg az első válaszolónak van igaza, mindenesetre legalább egy ajánlást írtam^-^

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 27. 06:20 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Senkinek sem kellesz az, nagyon szépen köszönöm!:))

# 3/3Időpont márc. 27. 08:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a címe ennek a könyvnek? Nagyon rég olvastam és nem tudom mi a címe: egy lányról szól aki némasági fogadalmat tesz és nem beszél a szüleivel ezért elküldik egy intézetbe.
Valaki meg mondja ennek a Wattpados könyvnek a címét?
Ismeri valaki ennek a könyvnek a címét?
Mi ennek a könyvnek a címe?
Mi a címe annak a könyvnek, amiben egy kisgyereket belöknek egy hasadékba (azt hiszem), le is bénul szegény!? Többi lent.
Mi a címe ennek a könyvnek (alább)?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Könyvek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!