Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dináék és Reniék jóban lesznek?

Dináék és Reniék jóban lesznek?

Figyelt kérdés
Úgy éretem, hogy Dina összejön Zsoltival és akkor Edinának már nem fog Cortez tetszeni. Vagy egyáltalán amikor elballagnak akkor rosszban lesznek még?

#virág #SzJG #Ren #Dina #Szent Johann Gimi
2020. márc. 28. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
(Istenem, ezt még mindig olvassák?) Mindig tetszeni fog neki Cortez, csak közben végigpróbálja az összes többi fiút.
2020. márc. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Meséljétek már el nekem, kérlek, kedves olvasók, hogy miért tetszik nektek ez a könyv ?

Mi van benne, hogy ekkora rajongó tábora van, és még most is népszerű ?

(Engem tényleg érdekel, mert lehet, hogy elolvasnám, DE most 3 könyvben benne vagyok, meg még egyben, de azt nem olvasom annyira sokat)


Szóval tényleg érdekelne!

Milyen a sztorija ?

Pörgős ?

"Érdemes elolvasni?"

Vicces ? Unalmas? Gyerekes ? Ad valami + ?

Aki rajongó, vagy olvasta, az írjon már egy kedvcsinálót, mert eddig hallottam róla, hideget-meleget, de eddig nem tudtam megkérdezni :D

Köszi, srácok!

2020. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
#2 Egyszerűen van megszövegezve, nem túl bonyolult se a sztori, se a szereplők, és ha van benne egy poén, azt leírja még hússzor, hogy biztos ne felejts el nevetni. Valami ilyesmi.
2020. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reni többször is megpróbál kedves lenni Edinával, de ő mindig bunkó vele. Zsoltival pedig szakítanak megint egy idő után.

#2 Igazából ha egy egyszerű sztorit keresel akkor tökéletes. Van aki imádja, van aki nem erti a hypot körülötte, igazából adni kell egy esélyt neki, aztán meglátod. Vannak benne idegesítő részek, de nekem személy szerint az egyik kedvencem.

2020. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!