Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Aki szereti Bellatrix LeStrang...

Aki szereti Bellatrix LeStrange-t: miért?

Figyelt kérdés
:)

2020. márc. 30. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
mert még okos is, az egyetlen kidolgozott karakter a sötét oldalon, dracon, meg pitonon aki ugye a végén kiderül hoygy jó, vagy legalábbis, sokkal több van mögötte, mint az első 5 részben gondoltuk. én annyira szeretem a harry pottert, pedig már rég lejárt lemez, néha azzal szoktam szórakkozni, hogy kitalálom a szereplők kötül ki melyik házba járt volna, ha nincs megadva. és bellatrix amúgy ha nem lenne a sötét mágia megszállottja, mehetett volna a griffendélbe iss szerintem. egyébként mert nem tagadta meg a sötét nagyurat, tényleg inkább elment azkabanba. és az mennyire jó rész már amikor azt mondja harry-nek, amikor cruciot próbál szórni rá: azt komolyan kell gondolni potter. az ember belegondol, hogy a sötét mágia sem csupán gonoszság, hanem ahhoz is kell elhivatottság, tehetség, akik mesterei a sötét mágiának, nem csupán gonoszak, hanem nagyon jó varászlók , vagy boszorkányok is, mint bellatrix. bocsi a hülyeségeimért, én meg a harry potter megszállottja vagyok még mindig :DDD
2020. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem kifejezetten, mivel hogy a sötét oldal rossz meg ilyenek...

De valóban ő az a sötét oldalról, akinek a személyisége rendesen (és jól) ki van dolgozva. Az elvek ellenére is hatalmas pozitívum ha valaki ilyen szinten kiáll mellettük. Mindezek mellett még hiteles is a karaktere (már amennyire hiteles lehet a varázsvilágban).

Rengeteg színt visz azokba a részekbe, amikben szerepel.

Pont most olvastam ki a Főnix rendjét és az előző kommentet olvasva végig futot a hátamon a hideg, ahogy eszembe jutott a jelenet, mikor Harryt kineveti és közli vele, hogy a főbenjáró átkok nem csak úgy működnek, hogy kimondod, azt komolyan kell gondolni, akarni kell, hogy a másik szenvedjen.

2020. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!