Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok javasolni jó ya,...

Tudnátok javasolni jó ya, fantasy vagy disztópia könyveket?

Figyelt kérdés

Valami olyanra gondolok amiben van egy kis szerelmi szál, de nem túl nyálas inkább vicces vagy kalandos.

Olyanokat, mint például az Éhezők viadala, A füst és csont leánya, A nemezis projekt, Hollófiúk, A hat varjú, Lady Jane, Isteni balhé, Az 5. hullám, Az útvesztő, A beavatott, Idegpálya, Angyalok bukása, Hex hall, A végzet ereklyéi, Harry Potter, Percy Jackson és az olimposziak

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. ápr. 2. 03:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dan Weels:Részlegesek vagy John Cleaver sorozata

Kalandos,de horrorisztikus:Darren Shan Démonvilága


Marissa Meyer-Holdbéli krónikák

Susan Ee: Angelfall – Angyalok bukása

Mark Lawrence-A Széthullott Birodalom

Lois Lowry-Az emlékek őre 1-4

Elizabeth Richards-A Fekete Város krónikái

Tahereh Mafi-Ne ​érints sorozat

Veronica Rossi: Végtelen ég alatt

2020. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz meg a Vörös királynővel. Ha tetszett az éhezők viadala ezt is szeretni fogod. Annyi , hogy itt több a fantasy elem. Illetve ha valami enyhébbet szeretnél , akkor a Lenyűgöző teremtmények. Ez nem túl komoly inkabb , csak fantasy , persze boncolgat komolyabb témákat, de mély nyomot nem fog hagyni benned. Ha valami vérfarkasosra van igényed akkor tudom ajánlani a Bitten- t (Kelley Amstrong) , viszont ehez jó erős gyomor kell. Remélem tudtam segíteni!
2020. ápr. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tinuus válasza:
Sarah J Maas könyvei, Méreghercegnő
2020. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!