Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Csak az okos emberek olvasnak...

Csak az okos emberek olvasnak sok könyvet?

Figyelt kérdés

Úgy ertem okos/intelligens emberek.


Van egy lány még nem ismerem annyira de rengeteget olvas, egy héten több könyvet és nem csak ilyen szerelmes regényeket hanem komolyabb könyveket is.

Függ ettől az okosság vagy lehet olyan ember is aki sokat olvas de egyáltalán nem okos sőt buta?



2020. ápr. 2. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hatással lehet az intelligenciára az olvasás. Ezért nyilván nem csak az okos emberek olvasnak. Az "okossághoz" ugyanúgy dolgozni kell, mint egy testépítőnek az izmokhoz, csak ehhez az agyat kell edzeni, aminek része lehet az olvasás is.
2020. ápr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,pl én is olvasok.
2020. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze az intelligenciához.

Maximum választékosabban tudja magát kifejezni és nagyobb a szókincse.

2020. ápr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Sokan olvassák a mindenféle második vh-s könyveket, amiket kirúgott történészek írnak - nácik tettei, stb.. - 200 forintos könyvek. Ettől nem lesznek okosabbak.


Meg mi az, hogy okos? Egy elit gimibe járó belőtt hajú iphone huszár 5-ös átlaggal falun meg sem élne, egy tüzet nem tudna meggyújtani, csavart behajtani! Szóval buta!


Minden nézőpont kérdése!

2020. ápr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért függene össze az inteligencia és a sok olvasás?

Én hobby olvasó vagyok,már nem tanulok,a szórakoztató irodalmat szeretem.

2020. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Facen benne vagyok több könyves csoportban is vannak olyanok akik 2 mondatot sem képesek értelmezni.
2020. ápr. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én hülye vagyok, de szeretek olvasni :D
2020. ápr. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Általában nem azért olvasnak az emberek regényeket, hogy okosabbak legyenek, hanem mert szeretnek elmerülni egy-egy világban, izgalmas történeteket olvasni.

Annyi, hogy bővül a szókincsük, de nincs köze az intelligenciához.

2020. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!