Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek lenne igény...

Szerintetek lenne igény hangoskönyvekre?

Figyelt kérdés

Nyilván youtube-on keresztül, hogy bárki számára hozzáférhető legyen.


Erre nyilván lehetne mondani, hogy mindenkinek másra van igénye. És nem biztos, hogy ez lenne olyan népszerű, mint egy hiperszuper vlog vagy játék csatorna; csak a véleményetekre vagyok kíváncsi.


Elsősorban olyanok írjanak, akik szeretnek olvasni, szeretik a könyveket.

Esetleg azt is megírhatnátok, melyeknek örülnétek ilyen formában.


Köszi, szép napot/estét! :)


2020. ápr. 2. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Imádom a hangoskönyveket is :)

Ha lehet javasolni Stephenie Meyer : Egy életem,egy halálom....

2020. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megtaláltam a Hobbitot youtuben, egész jó minőségben és végig hallgattam :)
2020. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra figyelj, hogy már public domain legyen a könyv, mert leszedetik, ha nem az. Volt már olyan csatorna, amit emiatt töröltek, szóval viszonylag friss könyvekkel ne próbálkozz.
2020. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!


#1, köszi a tippet! ;)


#2 én a Harry Potter könyv formájával hangoskönyvben találkoztam először. De hallottam már a Hobbitból is, tényleg nagyon jó minőségű.

Bár nem tudom, mennyire tudnék labdába rúgni a színészi (gondolok itt pl. Kern Andrásra a Harry Potter első két részével) felolvasás mellett. De egy próbát azt hiszem megérne.


#3, igen sejtettem, hogy a szerzői jogok miatt nem biztos, hogy zökkenőmentes lenne. Köszönöm, észben tartom.

2020. ápr. 3. 06:45
 5/5 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok.Nem kell profi szinkronszinésznek lenned :)

Ott van ytube-on:Gépész,Qqcska84,Gardrób stúdió,Álmok hangoskönyvtára... Hallgass beléjük (van amelyiknél busz,vonat megy a háttérbe😂,de épp ez az.Nem az a lényeg,hanem hogy szeresd és élvezd is)

2020. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!