Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a címe ennek a könyvnek?...

Mi a címe ennek a könyvnek? (pls, egy éve keresem:D)

Figyelt kérdés

Még nagyon régen olvastam ezt a könyvet, de sajnos a címét elfelejtettem..

Történet:

(Valami scifi/fantasy könyvről van szó, ahol a főszereplő csaj egy hercegnő. Kényszerházasságba kényszeríti az apja.)

A csaj elmegy egy mérközésre, ahol férfiak verekednek és ott felkelti az érdeklődését egy férfi. Később a sátorban.. hát nagyjából megerőszakolja a srác a csajt (a csaj beleegyezett, hogy együtt legyenek, de meggondolta magát, amit a srác nem hagy) és végül kiderül, hogy ő a jegyese. A csaj nem akar hozzámenni és igazából erre emlékszem a könyvből.. Még a végén a csaj anyukája, a királynő talán "verekedik" a királlyal asszem. Ja meg mintha lenne a hercegnőnek egy szolgálója és talán egy robotja is..

Sajnálom, hogy csak ennyire kevés dologra emlékszem, és újra szeretném olvasni.. Én a könyvben szereplő palotát és ruhákat is kicsi ilyen arabos stílusban képzeltem el, bár nem tudom, hogy ez maga a könyv leírása alapján történt, vagy csak nekem tetszett így..:D

(Tudom, hogy eléggé fura könyvnek tűnik így leírás alapján, de egy éve keresem, kérlek írja meg valaki a címét!:D)



2020. ápr. 6. 19:41
 1/3 anonim válasza:
Szia. Nem a dzsihád jegyese?
2020. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem:/ ez a könyv, amit keresek eléggé fantasy volt..
2020. máj. 4. 21:57
 3/3 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm::D
2020. máj. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!