Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok olyan könyveket ami a...

Tudtok olyan könyveket ami a bosszúról szól?

Figyelt kérdés
Pontosabban úgy gondolom, hogy egy fiatal lány áll bosszút a barátain vagy volt barátján vagy hasonló. A lényeg az, hogy fiatalokról szóljon és legyen szórakoztató, izgalmas
2020. ápr. 7. 00:11
 1/2 gyömbér98 válasza:
Szia! Nem tudtam csak úgy elsiklani a kérdésed felett. Én ismerek egy ilyesmi könyv sorozatot habár az részben ,,fantasy” (nem tudom rendesen kifejezni, nem tündérek vannak benne meg ilyenek hanem csak vannak benne irreális dolgok) én imádtam, illetve imádom mert még az utolsó könyv fele hátra van. Victoria Aveyard sorozata. Az első kötet a Vörös Királynő. Ebben még semmi ,,bosszú”nincs. A következő részben viszont bosszúból fognak majd harcolni, élükön egy fiatal lánnyal. Nagyon izgalmas, fordulatos egy csöppnyi romantikával. Más nem jutott eszembe. Szép Napot!
2020. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vörös királynő sorozat tényleg jó.
2020. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!