Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok ajánlani hasonló...

Tudnátok ajánlani hasonló könyveket, mint Leiner Laura Iskolák versenye trilógiájának a részei?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett az Ég veled, Maradj velem, Emlékezz rám könyvek, ezért szeretnék még hasonlókat olvasni. Tudtok ilyesmi könyveket?

2020. ápr. 16. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz folytatása?

mert mintha úgy rémlene.

2020. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 De lesz új trilógia az Iskolák versenyéről, de az sem mostanában fog kijönni, mert Laura még nem említette, hogy az lenne a következő könyve. Így, mivel nem találtam olyan könyvet, ami foglalkoztatott volna, vagy esetleg nem olvastam még el, ezért kérdezgettem hasonló könyvekről.
2020. ápr. 17. 09:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudok hasonlókat, de Laura többi könyve is nagyon jó
2020. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Például: Szjg, Bexi, Akkor szakítsunk, Bábel, Csend, Girl out of Water, Mondtam már hogy szeretlek, Szerelembe zárva, Strand Papucs szerelem, Lol könyvek

Remélem tudtam segíteni

2020. ápr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom
2020. ápr. 23. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!