Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan legyen tökéletes a...

Matykesz kérdése:

Hogyan legyen tökéletes a Sci-fi könyvem?

Figyelt kérdés
Szóval nemrég kitaláltam egy jövőbeli világot, elkezdtem felirogatni az alapszabályokat, történéseket, karaktereket stb. Viszont nem teljesen vagyok otthon a technika világában (nem vagyok analfabéta, csak nem biztos, hogy nevén tudnék nevezni minden futurisztikus dolgot), és az a kérdésem, hogy hogyan/hol tájékozódhatnék ezügyben? Amúgy sem hiszem, hogy minden Science Fiction író annyira otthon lenne a témában.

2020. ápr. 17. 12:19
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem túl egyértelmű, hogy milyen futurisztukus dolgokra gondolsz.
2020. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitalálhatsz saját neveket,tudományt.

De olvass a wikipédián,tudományos honlapok.

Javaslom Stephen King Az irásról cimű könyvét

2020. ápr. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2#-es köszi, Kinget amúgy is kedvelem, talán még jobban is tudok majd azonosulni a gondolataival
2020. ápr. 17. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól lesz tökéletes scifi valami, hogy mindennek futurisztikus nevet adsz. Ha ezt szeretnéd, akkor persze elnevezheted, de ha az író laikusan áll neki, akkor az olvasót sem fogja meggyőzni.
2020. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget!
2020. ápr. 18. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!