Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az szerintetek baj, ha fiúkènt...

Az szerintetek baj, ha fiúkènt tetszik a Szent Johanna Gimi című könyvsorozat?

Figyelt kérdés
Főleg azért tetszik, mert nagyon szórakoztató, ahogyan a gimis életet leírja, annak ellenére, hogy nagyon sok minden nem reális benne.

2020. máj. 16. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Dehogy baj.
2020. máj. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
vicces írják sokan hogy a gimis élet nem ilyen. pedig nekem hasonló osztályom volt mint a könyvben.
2020. máj. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem baj.
2020. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem baj. Én is szerettem anno, jókat szórakoztam rajta.

20/F

2020. máj. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj. Én az öcsémnek szoktam felolvasni belőle, ő is nagyon jónak találja. Jó, főleg a vicceket mondom el neki, de akkor is :D
2020. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is a diákcsínyek miatt tetszik nagyon

Ami negatívum, az, hogy van pár karakter, akikből tövv mindent ki lehetett volna hozni(bár meg csak a 4.könyvnél tartok)

És a Reni-Cortez szál úgy, ahogy van erőltett, engem különösebben nem érdekel, hogy összejönnek e, nem ezért olvasom, de csak azert remélem, hogy igen, mert hátha akkor Renáta már kevésbé lesz szánalmas(a csaj néha az agyamra megy, komolyan ennyit nem lehet szenvedni, ehhez má tehetség kell).

2020. máj. 16. 17:36
 7/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem baj
2020. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem cigi. Én Lányként Villám Mcqueent néztem meg mentőbotokat. :D
2020. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Sokan lenézik azt, hogy én például tinédzser lányként zombis meg hasonló tyutyutyú lövöldékkel játszom, vagy ha éppen egy fiú "lányos" könyvet olvas, de szerintem ez teljesen normális. Senki nem írja rá z SzJG-re, hogy "lányoknak". Ez egy könyvsorozat, amit olvashat az, akinek tetszik, a nemétől függetlenül. Én pl. szoktam sci-fi-ket olvasni, amik szintén a legtöbb közösség szerint fiúknak írtak. Na má' elnézést! :)

A kérdező kommentjére visszatérve én is azt mondanám, hogy a Reni-Cortez szál túl erőltetett, és magát Cortezt is már kicsit meguntam. Sokkal viccesebbnek tartom Ricsit és Zsoltit.

2020. aug. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Én lányként autókat és dinókat néztem, szóval már bármi lehetságes. :)
2021. ápr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!